Türkiye'nin en iyi haber sitesi

MST üretimleriyle sektörün göz bebeği

Giriş Tarihi: 28.10.2014
MST üretimleriyle sektörün göz bebeği

Sanko Holding şirketlerinden Sanko İş ve Tarım Makinaları bünyesindeki MST markasının ürettiği iş makineleri kamu ve özel sektörün yoğun ilgisini görüyor

Sanko İş ve Tarım Makinaları'nın MST markası ile ürettiği 6 serisi kazıcı yükleyici, telekobik forklift ve mini ekskavatörler, iş makinaları sektörünün gözbebeği haline geldi. Gaziantep'teki Sanko İş ve Tarım Makinaları üretim tesislerinde son teknoloji ile imal edilen iş makinaları, kamu ve özel sektörün ihtiyaçlarını karşılamada önemli rol oynuyor.

SATIŞ GRAFİĞİ YÜKSELİYOR

Sanko İş ve Tarım Makinaları Genel Müdür Yardımcısı Aydın Karlı, kazıcı yükleyici kullanıcılarının kendilerini tercih etme nedenleri arasında performans ve düşük yakıt sarfiyatının yanı sıra, satış sonrasında sağladıkları kaliteli hizmetin önemli rol oynadığını söyledi. Sanko Holding'ten aldıkları gücü müşterilerine yansıttıklarını anlatan Karlı, "Dolayısıyla her geçen gün satış grafiğimizi yukarıya çekiyoruz. Özellikle MST 6 serisi kazıcı yükleyicilerimiz müşteri ihtiyaçlarına göre tasarlanarak, ergonomisi, yakıt sarfiyatı ve performansıyla pazarda çok beğenilen bir makina" diye konuştu.

TANITIM ETKİNLİKLERİ

Karlı, Türkiye'nin tek teleskopik forklift üreticisi olarak faaliyet gösterdiklerini anımsatarak, 7 metreden 17 metreye kadar 7 çeşit modelde yük kaldırabilen MST marka teleskopik forkliftleri farklı sektörlerin ihtiyaçlarına göre ürettiklerinin altını çizdi. Operatörlerin, MST kazıcı yükleyicilerin yüke girişteki performansı başta olmak üzere üstün özellikleri ve satış sonrası hizmetlerini dikkate aldıklarını vurgulayan Karlı, "Kamuda ve özel sektörde büyük beğeni kazanacağına inandığımız MST karma mini ekskavatörlerin 1.6 ton ile 5.5 ton arasında 5 ayrı modeli bulunuyor" dedi. Aydın Karlı, "Az yer kaplayıp, çok iş çıkaran bu verimli küçük devler" olarak tanımladığı MST marka mini ekskavatörlerin, MST'nin yeni gururu olacağını söyledi.

SANKO MAKİNA

Sanko Makina, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi'nde 42 bin metrekare alan üzerine kurulan modern üretim tesislerinde Ar-Ge faaliyetleri sonucu yüksek performanslı iş makinaları üretiyor. MST markası ile üretilen iş makinalarının konforu, rahatlığı, düşük yakıt sarfiyatı ve satış sonrası hizmetlerin 24 saat kesintisiz sürdürülmesi, yurtiçi ve yurtdışındaki kullanıcıların tercihinde etken oluyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MST üretimleriyle sektörün göz bebeği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN