Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bakan Yıldız'dan yatırıma destek

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil ile buluşmasında, ilçeye yapılacak yatırımları destekleme sözünü verdi

Giriş Tarihi: 30.10.2014
Bakan Yıldız'dan yatırıma destek
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, bir dizi ziyaret ve çalışma programı kapsamında Hatay'a gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'a İskenderun'da gerçekleştirilecek olan projeler hakkında bilgiler verdi. AK Parti Hatay İl Danışma Kurulu toplantısı öncesi yapılan görüşmede Bakan Yıldız, yatırım projeleri için İskenderun'u destekleyeceğini söyledi.

DEMİR-ÇELİK MERKEZİ

Belediye Başkanı Seyfi Dingil, "İskenderun limanıyla, deniziyle, demiryoluyla, sanayisiyle, tarımıyla, coğrafi güzellikleriyle ülkemizin güzide ve stratejik önemi olan bir kentimiz. Ülkemizdeki demirçeliğin yüzde 75'i İskenderun'dan karşılanıyor. İskenderun ülke ekonomisine, istihdama katkı sağlıyor. 57 yıl sonra iktidar partisine mensup yerel yönetimin göreve gelmesiyle, İskenderun'da yeni bir dönem başlamıştır. Spor, kültür, sosyal yaşamda İskenderun'u yeniden inşa ediyoruz. Çalışmalarımızda hükümetimizin, bakanlarımızın her zaman desteğini görüyoruz dedi.

PROJELER ÇOK İYİ
Başkan Dingil'in ayrıntılı bilgi verdiği projeleri beğenen Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız da İskenderun'da sıcak bir şekilde karşılandıklarını belirterek, "Belediye Başkanımıza yeni görevinde başarılar diliyorum. İskenderun Türkiye'nin en önemli merkezlerinden bir tanesidir. Bu bölgede ve Türkiye genelinde enerji yatırımlarımız devam ediyor. Bizlerin amacı halka hizmettir. Projeleriniz çok önemli ve çok özel. Bu projelerin hayata geçmesi konusunda elimizden gelen tüm desteği vermeye hazırım" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bakan Yıldız'dan yatırıma destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN