Bakan Yıldız'dan AKEDAŞ'a sürpriz

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, sürpriz yaparak Hatay'ta AKEDAŞ'ın "Yıllık verimlilik" toplantısına katıldı, işçilerle sohbet etti

Giriş Tarihi: 31.10.2014
Bakan Yıldız'dan AKEDAŞ'a sürpriz
Adıyaman ve Kahramanmaraş'ta elektrik dağıtımı yapan AKEDAŞ tarafından bu yıl 100 personelin katılımıyla Hatay'da bir otelde düzenlenen "Yıllık verimlilik" toplantısına Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldızda katıldı. Bakan Yıldızın süpriz yaparak katıldığı, toplantıda AKEDAŞ personeline hitaben konuştu.

TESADÜFEN ÖĞRENDİ

Hatay'da düzenlenen "Enerji Verimliliği" konulu çalıştaya katılmak üzere kente gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, çalıştayın yapıldığı otelde AKEDAŞ personelinin eğitim seminerinde olduğunu öğrendi. Bakan Yıldız bunun üzerine seminerin yapıldığı salona giderek AKEDAS personeline sürpriz bir ziyarette bulundu. AKEDAŞ personeline hitaben kısa bir selamlama konuşması yapan Bakan Taner Yıldız "AKEDAŞ Yönetim Kurulu'nun bu girişimi gerek eğitime gerekse çalışanına verdiği değeri gösterir" dedi. AKEDAŞ Genel Müdürü Hasan Kaşıkçı da "Yakaladığımız takım ruhuyla her geçen gün gücümüze güç katmaktayız. Başarının bilgiyle geleceğinden emin olarak bu sinerji ile AKEDAŞ ı ileriye taşımak temel hedefimiz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bakan Yıldız'dan AKEDAŞ'a sürpriz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN