Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bakan Yılmaz'dan Şahinbey'e övgü

'te fuar açılışı yapan Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Şahinbey Belediyesi'nin standını gezdi. Bakan Yılmaz, Şahinbey'in örnek projelere imza attığını söyledi

Giriş Tarihi: 2.11.2014
Bakan Yılmaz'dan Şahinbey'e övgü
'te düzenlenen Sanayi ve Ticaret Fuarı'nın (TÜMEXPO) açılışı için kente gelen Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ile birlikte fuar alanındaki belediyeye ait standı gezdi. Cevdet Yılmaz, Şahinbey Belediyesi'nin yaptığı çalışmalarla Türkiye'de belediyecilik anlamında önemli bir yol kat ettiğini ve büyük işler başardığını ayrıca diğer belediyelere örnek olabilecek projelere imza attığını belirtti.

HALKA TANITIYORUZ

Kalkınma Bakanı ile birlikte Şahinbey standını inceleyen Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ise şunları söyledi: "Şahinbey Belediyesi olarak fuarda biz de bir stand açtık. Yapmış olduğumuz faaliyetleri burada sergiliyoruz. Özellikle konut projelerimiz ön plana çıkıyor. Sanayi sitemiz, yapmış olduğumuz kentsel dönüşümler, yeni yapılan parklar, pazaryerleri, sosyal tesisler ve yaptığımız projeleri tanıtarak bu vesileyle halkımıza duyurma fırsatı buluyoruz. Aynı zamanda firmalarımız da burada kendi yapmış oldukları ürünleri sergileyerek pazara açılma fırsatı buluyorlar."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bakan Yılmaz'dan Şahinbey'e övgü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN