Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Toroslar EDAŞ sokağı aydınlattı

Giriş Tarihi: 8.11.2014
Toroslar EDAŞ sokağı aydınlattı
SABAH Güney'in 5 Kasım 2014 günü yayınladığı "Karanlık Sokaklar Vatandaşı Korkutuyor" başlıklı haber üzerine harekete geçen Toroslar EDAŞ (TEDAŞ) yetkilileri, aydınlatma sorununu aynı gün çözüme kavuşturdu. Sokak sakinleri sorunlarını yetkililere ulaştıran SABAH Güney ve sorunu zaman geçirmeden çözüme kavuşturan TEDAŞ yetkililerine teşekkür etti.

VATANDAŞ artık MUTLU
Özellikle kadınlar ve çocuklar için çok önemli olan aydınlatma sorununun çözülmesinden dolayı mutlu olduklarını söyleyen Seda Taşkesen (35), "Gerek sorunumuza duyarsız kalmayan Sabah Gazetesi'ne gerekse sorunu aynı gün içerisinde çözüme kavuşturan Toroslar EDAŞ yetkililerine teşekkür ediyoruz. Aynı duyarlılığı diğer kurumlardan da bekliyoruz" dedi.

PERYODİK BAKIMLAR SÜRÜYOR

TEDAŞ tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada, "Sorumluluk alanımızda bulunan sokak ve cadde aydınlatmalarına yönelik planlı ve periyodik bakımlar yürütülmektedir. Bu çalışmalar esnasında tespit edilen arızalı armatürlerin tamamı faal duruma getirilmektedir. Tarafımıza ulaşan münferit arızalar bu bakımlar esnasında giderilmektedir" denildi.

ARIZLARI 186'YA BİLDİRİN

Geniş kapsamlı aydınlatma arızalarına aynı gün içerisinde müdahale edildiğinin vurgulandığı açıklamada, şu görüşlere yer verildi: 100. Yıl Mahallesi 85041 sokakta sorumluluğumuzda bulunan aydınlatma ekipmanlarının bakımları yapılmış olup, tespit edilen yanmayan armatürler 05 Kasım 2014 tarihi itibariyle yanar duruma getirilmiştir. Bu noktada, müşterilerimizin, münferit oluşan bu tür arızaları Alo 186 Çağrı Merkezimize zamanında bildirmelerinin önemini hatırlatırız."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Toroslar EDAŞ sokağı aydınlattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN