TOKİ müjdesi sonunda geldi

Giriş Tarihi: 15.11.2014
TOKİ müjdesi sonunda geldi
Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk'ün önem verdiği projelerden bir olan ve yaklaşık 4 aydır Büyükşehir Belediye Meclisi'nde bekletilen 500 konutluk TOKİ projesinin önü açıldı. Gecikmeli olarak meclis gündemine getirilen 1/5000'lik nasım imar plan değişikliği oy birliğiyle kabul edildi. Öztürk, meclis üyelerine teşekkür etti.

OYBİRLİĞİYLE KABUL EDİLDİ

Meclisin Kasım ayı 3'üncü birleşiminde Ceyhan Belediye Başkanlığı'nın Belediyeevleri ve Yarsuvat Mahallesi sınırları içerisinde 21,5 hektarlık sahada toplu konut alanı yapılmasına yönelik nazım imar planına ait komisyon raporu görüşüldü. E: 1,50 yoğunlukla 12 kat yapılaşma şartlarında konut alanı oluşturulmasına ait teklif, oy birliğiyle kabul edildi.

500 KONUTLU PROJE

Meclis üyelerine teşekkür eden Başkan Öztürk, "Belediyeye ait olan yaklaşık 22 dönümlük alanı TOKİ'ye devredeceğiz. Bunun için 1/5000'lik imar plan tadilatı vardı. Büyükşehir Belediye Meclis üyelerinin oybirliğiyle kabul edildi. Yeri TOKİ'ye devrettikten sonra orta ve alt gelir grubuna hitap edecek 2 projede 500 konuttan az olmamak üzere yapılacak" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
TOKİ müjdesi sonunda geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN