Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Girişimcilere Adana daveti

Giriş Tarihi: 16.11.2014
Girişimcilere Adana daveti

Vali Mustafa Büyük, girişimcileri yatırım yapmaya çağırarak, "Adana'ya yatırım yapacak olan girişimcilerin yanındayız, desteğimiz onlarla" dedi

Adana Valisi Mustafa Büyük, kent ve ülke ekonomisine katkı koyan firmalara yönelik ziyaretlerini sürdürdü. Vali Büyük, Ak Metal Madencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş, Sunar Grup'a bağlı olan Elita Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Kıvanç Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi'ni ziyaret ederek, fabrikalarda incelemelerde bulundu. Vali Büyük, girişimcileri Adana'ya yatırım yapmaya çağırdı.

İLK ZİYARET AK METAL'E
ATO Başkanı Atilla Menevşe'nin sahibi olduğu Ak Metal Madencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş'de incelemelerde bulunan Vali Mustafa Büyük, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Daha sonra Sunar Mısır'a bağlı olarak faaliyetini sürdüren Elita Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş tesislerinde incelemelerde bulunan Vali Büyük, firma yöneticisi Hüseyin Nuri Çomu ile birlikte tesisleri gezdi.

YATIRIMCININ YANINDAYIZ
Fabrika yöneticilerini, Elita'nın geçen yıl Türkiye'nin en hızlı büyüyen 42'nci şirket olması nedeniyle dolayı kutlayan Büyük, son olarak ADASO Başkanı Zeki Kıvanç'a ait, Kıvanç Tekstil'i ziyaret etti. Vali Büyük, iş dünyası temsilcilerinin ve yatırımcıların daima yanlarında olduklarını vurgularken, tüm girişimcileri Adana'da yatırım yapmaya çağırdı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Girişimcilere Adana daveti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN