Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Güpegündüz fuhuş teklifi

'in en işlek caddelerinde güpegündüz fuhuş pazarlığı yapıyor

Giriş Tarihi: 16.11.2014
Güpegündüz fuhuş teklifi
'te para karşılığında erkeklerle birlikte olan kadınların kentin en işlek caddelerinde boy göstermeye başlaması tepki topluyor. Kaldırımları mesken tutan bu kadınlar, artık gündüz saatlerinde bile yoldan geçen araçlara el kaldırıyor, duran araçların yanına yaklaşıp fuhuş pazarlığı yapıyor, kaldırımda yürüyenlere ilişki teklif ediyor, kabul etmeyene hakaret yağdırıyor.

RAHAT HAREKET

İpekyolu ile havalimanını birbirine bağlayan 100 Nolu Cadde ile Şirinevler ve Perilikaya mahallelerindeki birçok ara sokakta fuhuş pazarlığı yapan kadınlara rastlamak mümkün. Sabahın erken saatlerinden itibaren kaldırımlarda oturan kadınlar, çevreden geçen kadın, çocuk ve ailelere aldırış etmeden rahatlıkla erkekleri durdurup fuhuş pazarlığı yapıyor.

ARAÇ İÇİNDE İLİŞKİ

Trafiğin yoğun olduğu saatlerde yola inip araçların arasında gezen kadınların bu kadar rahat hareket etmesini polis denetiminin yetersizliğine bağlayan vatandaşlar, "Gaziantep polisi bunlara karşı daha etkili çalışmalar yapsa fuhuş kaldırım kadar inmez. Bu kadınlar araçların içinde, ağaçlık alanlarda, metruk binalarda üstelik gündüz vakti ilişkiye girmekten hiç çekinmiyor" dedi.

ÇOCUKLARA TEKLİF
Özellikle okul dağılım saatlerinde yaşı küçük gençlere bile ilişki teklif eden hayat kadınlarının her türlü sağlık denetiminden uzak olduğunu vurgulayan vatandaşlar, "Polis araçları zaman zaman gelip bunları topluyor ama bir saat sonra yine geliyorlar. Daha etkin denetim istiyoruz. Çocuklarımızı uyarıyoruz ama yine de bu kadınların eline düşeceğinden korkuyoruz" diye dert yanıyorlar.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Güpegündüz fuhuş teklifi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN