Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hainler içimizde

Mersin İdmanyurdu Başkanı Ali Kahramanlı, hiç kimsenin bu takıma zarar vermeye hakkı olmadığını vurgulayarak, "Aramızda hainler var. Bunlar haddini bilecek" dedi

Giriş Tarihi: 19.11.2014
Hainler içimizde
Son günlerde CSKA Sofya kulübü ile ilgili borçtan dolayı ortaya atılan iddiaların doğruluk derecesinin olmadığını, bazı kişilerin takıma zarar verme gayretinde olduğunu öne süren Mersin İdmanyurdu Başkanı Ali Kahramanlı, "Aramızda hainler var. Takımımız iyi yolda, sorunlar çözülüyor ama bundan rahatsız olanlar bizi yıpratmaya, önümüzü kesmeye çalışıyor. Bunlara fırsat vermeyeceğiz. Bu takım sahipsiz değil. Ben ve arkadaşlarım, valimizin, büyükşehir belediye başkanımızın ve taraftarımızın desteği ile art niyetli bu insanlarla sonuna kadar savaşacağız" dedi.

"İÇİMİZDEKİ İRLANDALILAR"
Takımın küme düşürüleceği yönündeki iddialara da gülüp geçen Ali Kahramanlı, "Bizimle ilgili sağda solda laflar ediliyor. Yani ağzı olan konuşuyor. Biz borcumuzu inkar etmiyoruz. Kesinleşmemiş bir borçla ilgili yasal her türlü girişimde bulunduk. Eğer kesinleşirse borcumuzu ödeyeceğiz. Ama birileri çıkıp İstanbul'a gelen CSKA Sofya Kulübü Başkanı'nı arayıp, 'Elinizde dosya varsa bize verin gereğini yapalım' diyor. Hangi maksatla söylüyor bunu? Niyeti ne bu adamların? Bu insan birde Mersin'in ekmeğini yiyor. Şunu unutmasınlar ki biz efendiliğimizi, spor ahlakımızı elden bırakmıyoruz. Ama içimizdeki bu İrlandalılara söyleyecek her zaman lafımız var" diye konuştu.

"HERKES HADDİNİ BİLECEK"
Teknik direktör Hakan Kutlu'nun kulüpten alacağı olduğu yolundaki söylentilere de açıklık getiren Başkan Kahramanlı şöyle dedi: "Hiçbir zaman bu arkadaşımızın alacağının olmadığını söylemedik. Ama mal bulmuş mağribi gibi bunu afişe etmek doğru mu? Biz bir aileyiz. Aile içinde sorunlar konuşulur çözülür. Kendi ayağımıza kurşun sıkmanın anlamı var mı? Bu takıma hiç kimsenin zarar vermeye hakkı yok. İstim üzerindeyiz. İyi bir çıkış yakaladık. Başarımızı çekemeyenler bel altı vurmaya çalışıyor. Onlara gerekli cevabı aldığımız sonuçlarla, iyi yönetilen bir kulüple vereceğiz. Herkese haddi bildireceğiz. Mersin İdmanyurdu'na gönül veren herkesi bu takıma sahip çıkmaya çağırıyorum. Aranızda art niyetli insanları barındırmayın. Bunlar mersin düşmanı"

ÇALIŞMALARI İZLEDİ
Akhisar maçı hazırlıklarını izleyen Başkan Ali Kahramanlı, "Allah izin verirse bu hafta Akhisar'a gidiyoruz. Rakibimiz iyi bir takım. İyi bir hava yakaladılar. Ama bizim galibiyetten başka düşüncemiz yok. Akhisar'a gidip yenip geleceğiz. Takımımıza, hocalarımıza güveniyoruz. İnşallah bu maçı aldıktan sonra yolumuza devam edeceğiz. Bugün Türkiye'de her gittiğimiz yerde 'Başkanım maşallah iyi gidiyorsunuz' diyorlar. Biz buralara kolay gelmedik. Bu birlik ve beraberliği yakalamak, bu havayı yakalamak kolay değil. İnşallah bundan sonraki süreçte tüm Mersinlilerle birlikte yolumuza devam edeceğiz. Bu fırsatı elimizden geldiğince bozmayacağız" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hainler içimizde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN