15 yıl plaketi

Afşin, Elbistan Linyitleri İşletme Müdürlüğü'nde (AEL) 15 yılı aşkın süredir görev yapan 20 personele teşekkür plaketi verildi

Giriş Tarihi: 21.11.2014
15 yıl plaketi
Kahramanmaraş'ın Afşin Elbistan Linyitleri İşletme Müdürlüğü'nde (AEL) 15 yılını tamamlayan 20 personele hizmetleri için teşekkür plaketi verildi. İşletme Müdürü Ahmet Yaldız, AEL Memur Site Misafirhanesi'nde düzenlenen törende, madenciliğin zor bir iş olduğunu belirterek, Soma ve Ermenek'te hayatını kaybeden işçilerin ailelerine başsağlığı diledi. Madene şekil veren insanlar olduklarını dile getiren Yaldız, "Daima iş güvenliğini ön planda tutarak çalışıyoruz. İş kazaları hepimizi üzüyor. Giden canlar geri gelmiyor" dedi..

SENDİKA İŞÇİNİN YANINDA

Yaldız, insana hizmet etmek, insanların oturduğu mekanları insanlara yakışır hale getirmenin insanları huzurlu ve mutlu kıldığını, buralarda da huzurlu ve mutlu olunması halinde ise bunun üretime ve iş barışına yansıdığını kaydetti. Maden-İş Sendikası El-Af Şube Başkanı Adil Bölükbaşı da sendika olarak işçilerin her zaman yanında olduklarını söyledi. Maden çalışanlarını hizmet eri olarak nitelendiren Bölükbaşı, işletmede 15 yılını tamamlayan mesai arkadaşlarına başarılar diledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
15 yıl plaketi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN