Sağlıklı sporun adresi The Core Sport Center

Pazar hariç haftanın altı günü spor koordinatörleri Hilmi Can Zımba, Ercan Arın gözetiminde toplam yedi uzman eğitmen kontrolünde kadın ve erkek müşterilere sağlıklı spor yapma ve zayıflama imkanı yarattıklarını belirten Gedik, "Salonumuz ve seanslarımız hakkında bilgi almak isteyen herkesi The Core Sport Center'a davet ediyoruz. Bizlere (0322-2480107) numaralı telefondan ulaşabilirsiniz" diye konuş

Giriş Tarihi: 26.11.2014
Sağlıklı sporun adresi The Core Sport Center
Adana'da spor salonu anlayışına farklı bir boyut kazandıran The Core Sport Center, sağlıkla sporu bir arada buluşturuyor. Alışılagelmiş spor merkezlerinden çok farklı bir konseptt hizmet veren The Core Sport Center sosyal yaşamı tamamlayan ve sinerji yaratan, pek çok unsuru ve yeniliği, çatısı altında toplayarak Seyhan Baraj Gölü'nün muhteşem manzarası eşliğinde sizleri spor yapmaya davet ediyor.

MODERN SALON

Süleyman Demirel Bulvarı Göl Vadi Evleri üzerinde 970 metrekare alana kurulan salon kentin en ferah ve modern spor merkezi olarak da göze çarpıyor. Şirket Müdürü Aynur Gedik, Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu'ndan mezun uzman eğitmenler ile birlikte yıllardır aynı çatı altında hizmet verdiklerini belirterek, Adana'da her zaman ilkleri gerçekleştirdiklerini söyledi. Salonlarında kişinin vücut tipi, sağlık sorunları, duruş bozuklukları, spor geçmişi, beslenmesi gibi tüm veriler dikkate alınarak yapılan ve %98 doğruluk payı alınan vücut analizi ile kişiye özel antrenman programı ile spinning, pilates mat, zumba, bosu cardio, power core, kick boks, aikidodan oluşan grup derslerinin verildiğini söyleyen Aynur Gedik, "Uzman eğitmenlerimiz, modern cihazlarımız, uygun fiyatlarımız ile müşterilerimizden büyük ilgi görüyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sağlıklı sporun adresi The Core Sport Center
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN