Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Toplumsal başarılar eğitimle gerçekleşir

Eğitime bağışladığı ve kendi adını taşıyan okulun öğretmenleriyle yemekte bir araya gelen li işadamı Mahmut Arslan, "Toplumsal başarılar, iyi eğitimle gerçekleşir" dedi

Giriş Tarihi: 28.11.2014
Toplumsal başarılar eğitimle gerçekleşir
Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Meclis Başkanı işadamı Mahmut Arslan, kendi adını taşıyan Mahmut Arslan Anadolu Lisesi'nin öğretmenleri ile öğretmenler günü yemeğinde bir araya geldi. Öğretmenlerin aileleri ile tanışan Mahmut Arslan öğretmenlerle bol bol sohbet edip eğlenceli saatler geçirdi. Mahmut Arslan, toplumsal başarıda eğitimin önemine dikkat çekerken, Türkiye genelinde düzenlenen kitap okuma yarışmasında 1200 okul arasında 2 öğrencinin ikincilik ve üçüncülük elde etmesinin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

HER ZAMAN YANIMIZDALAR
Mahmut Arslan Anadolu Lisesi Müdürü Emin Yaldız, Arslan ailesine teşekkür ederek, "2009 yılında yapılan okulumuz diğer işadamları gibi isim verilip bırakılmadı. Mahmut Arslan ve ailesi bizleri sürekli destekledi ve desteklemeye de devam etmektedir" dedi. Mahmut Arslan ise bu güne kadar pek çok sosyal sorumluluk projesini hayata geçirme fırsatı bulduklarını ifade ederek, "Kalıcı ve sürekliliği olan bir proje olması dolayısıyla bizi en çok heyecanlandıran proje 'Mahmut Arslan Anadolu Lisesi' projesidir. Bireysel çabalarla elde edilmiş başarılar, 'başarılı toplum' hedefi olanlar için yeterli değildir, toplumsal başarılar ancak iyi eğitim ve öğretim ile olur" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Toplumsal başarılar eğitimle gerçekleşir
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN