Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şizofren kocam bana iftira atıyor

Şizofren kocam bana iftira atıyor

Adana'da öğrencisiyle aşk yaşadığı iddia edilen 2 çocuk annesi okutman E.B., kocasının şizofreni hastası olduğunu ve iftira attığını ileri sürdü

Adana'da Senegalli öğrencisi ile ilişkisi olduğu gerekçesiyle sigorta şirketi sahibi eşi C.B. (38) tarafından boşanma davası açılan Çukurova Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu'nda okutmanlık yapan 2 çocuk annesi 37 yaşındaki E.B., "Kocam olacak adam bana iftira atıyor. O bir şizofreni hastası. Beyninde kuruyor ve bunu hayata geçiriyor. Kendisi değil ben ona boşanma davası açtım" dedi. C.B., ise elinde deliller olduğunu ve bunları mahkemeye sunacağını iddia etti.

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU
İddiaya göre, eşinin geçtiğimiz yıl aniden boşanmak istemesine anlam veremeyen C.B., bir dedektif gibi araştırmaya girdi. Karısının maillerini kontrol ettiğinde eve ders çalışmaya gelen Senegal uyruklu H.C. (20) ile aşk yaşadığını tespit den C.B., boşanma davası açtı. ÇÜ Rektörlüğü'ne suç duyurusunda bulanan C.B., eşinin üniversite binası içerisinde bulunan odasında ve tuvalette öğrencisi H.C. ile cinsel ilişkiye girdiğini de ileri sürdü. C.B., eşinin ilişki yaşadığını iddia ettiği yabancı uyruklu öğrenci ile kayınbabası tarafından da ölümle tehdit edildiğini öne sürerek savcılığa suç duyurusunda bulundu.

"SÜREKLİ KURGULAR KURUYOR"
Kendisinde telefonla ulaştığımız 2 çocuk annesi E.B., kocasının kendisine iftira attığını söylerken, Senegalli öğrencisiyle ilişki yaşadığı yönündeki suçlamaları da kabul etmedi. E.B., "Boşanma davasını eşim değil ben açtım. Ruh hali yerinde değil. Kendisi beyninde bir takım kurgular kuruyor ve sonra bunu hayata geçiriyor. Resmen bir şizofreni hastası. Kesinlikle öğrencimle ilişkim yok. Herşey en kısa zamanda ortaya çıkacak. Bu olay ruh halimi bozdu. İftira atıyor" diye konuştu.

"BELGELERİM VAR"
Boşanma davası açtığı eşinin Senegalli öğrencisiyle ilişkilerini belgeleriyle mahkemeye verdiğini belirten C.B., ise, "Beni öğrencisiyle aldattı. Aşk mesajları var. Evraklarımızı ve belgelerimizi mahkemeye sunduk. Adalet tecelli edecek. Kimin doğru, kimin yalan söylediği ortaya çıkacak" şeklinde konuştu. Bu arada Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü konunun kendileriyle ilgisinin olmadığını, özel hayat olduğu için herhangi bir işlem de yapılmadığını bildirdi. Çiftin mahkemeleri önümüzdeki günlerde Adana 4. Aile Mahkemesi'nde görülecek.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şizofren kocam bana iftira atıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN