Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Anadolu Aslanları'nın kaynaşma buluşması

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Şubesi tarafından düzenlenen gecede, Adana'nın önde gelen isimleri buluştu

Giriş Tarihi: 7.12.2014
Anadolu Aslanları'nın kaynaşma buluşması
Valisi Mustafa Büyük, Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) tarafından düzenlenen kaynaşma ve dayanışma gecesine katıldı. Gecenin açılışında konuşan Şube Başkanı Recep Çalışkan, ASKON'un ülkenin ve dünyanın, adalet temelinde yeniden şekillendirilmesi konusunda haklı zenginlikler üreten ve helal kazanç görüşüne sahip olan bir kuruluş olduğunu söyledi.

KALABALIK KATILIM

ASKON dernek binasında düzenlenen geceye Vali Mustafa Büyük'ün yanı sıra OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütcü, Ticaret Borsası Başkanı Muammer Çalışkan, Beyza Piliç Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çalışkan, ASKON üyeleri ve işadamları katıldı. Vali Mustafa Büyük, tüm davetliler ile bir arada olmaktan duyduğu memnuniyetini dile getirdi.

BİRLİĞİ SAĞLIYORLAR

Görevde olduğu süre boyunca Adana'nın kalkınması ve gelişmesi için çaba harcayacağını kaydeden Büyük, "Bugün ihtisaslaşmış, toplumun değerlerine ve hassasiyetlerine sahip, dayanışmayı, birliği ve beraberliği sağlayacak kurum ve kuruluşları çok önemsiyorum. ASKON da bu kuruluşlarımızdan birisidir" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Anadolu Aslanları'nın kaynaşma buluşması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN