Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Geleceği düşünüyoruz'

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, uzun soluklu projeler hazırladıklarını belirterek, "Gelecek nesilleri düşünüyoruz" diye konuştu

Giriş Tarihi: 7.12.2014
'Geleceği düşünüyoruz'
Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Halk Günü buluşmalarının 10'uncusunda vatandaşlarla bir araya geldi. Ceyhanlıların beklentilerini dinleyen Başkan Öztürk, "Hemşerilerimizle birlikte olmak bizlere güç ve mutluluk veriyor. İlçemizde uzun soluklu projelere imza atacağız. Bugünü değil, yarını, gelecek nesilleri düşünerek hareket ediyoruz" dedi.

YENİ BİNA GELİYOR
İlk halk günü toplantılarında projeler için 'Yapacağız, edeceğiz' dediğini hatırlatan Başkan Öztürk, "Artık fizibilite çalışmaları başladı. İnşallah bir de bakacaksınız ki projelerimizi bir bir hayata geçirip yeni binamızda yine birlikte olacağız. Gayemiz, Ceyhan'ımıza ve gelecek nesillere daha güzel hizmetler sunmaktır" diye konuştu. Atatürk Caddesi ile Ceyhan Nehri arasında kalan bölgede kentsel dönüşüm yapacaklarını anlatan Öztürk, "Sadece Ceyhan ve Adana'da değil Türkiye çapında iddialı projemize, mitolojide adı geçen ve bölgemizde yaşadığı rivayet edilen insan başlı, yılan gövdeli Şahmeran'dan esinlenerek 'Şahmeran Gerdanlığı' adını vereceğiz" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Geleceği düşünüyoruz'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN