Türkiye'nin en iyi haber sitesi

HKÜ ödüllerle hat-trick yaptı

Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) öğrencileri, TOBB Gaziantep Kadın Girişimciler Kurulu'nun ve Mimarlar Odası'nın yarışmalarından toplam 3 ödül aldı

Giriş Tarihi: 10.12.2014
HKÜ ödüllerle hat-trick yaptı
Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) öğrencileri bir hafta içinde 2 önemli yarışmadan 3 ödül birden aldı. HKÜ Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi (GSMF) öğrencileri TOBB Gaziantep Kadın Girişimciler Kurulu'nun yarışmasında 3'üncü olurken, Mimarlar Odası'nın yarışmasında büyük ödül ve mansiyon aldı.

FİBER IŞILTI 3'ÜNCÜ OLDU

TOBB Gaziantep Kadın Girişimciler Kurulu tarafından Üniversite öğrencilerine yönelik "Biraz Girişimcilik Biraz Fikir" sloganıyla düzenlenen "2'nci Girişimcilik İş Fikri Yarışması" ödül töreni, Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezi'nde yapıldı. Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi (GSMF) öğrencileri Tülay Dilci ve Erhan Sönmez, "Fiber Işıltı" isimli çalışmaları ile 3'üncülük ödülünü aldı. Törende, Gaziantep'teki üniversitelerden yarışmaya başvuran öğrenciler, projelerinin sunumunu yaptılar.

STADIN YERİNE YENİ PROJE
Gaziantep'te yeni bir stadyum yapma çalışmaları nedeniyle yıkılacak olan Kamil Ocak Stadyumu'ndan boşalacak alan için proje yarışması düzenlendi. Gaziantep Mimarlar Odası tarafından gerçekleştirilen proje yarışmasına HKÜ 4 proje grubuyla katıldı. Gerçekleştirilen çalıştayın sonunda jüri, 5 Eşdeğer Büyük Ödül ve 4 Mansiyon Ödülü verdi. 29 grup ve 140 katılımcıdan oluşan yarışmada, HKÜ Mimarlık Bölümü öğrencileri "Büyük Ödül" ve "Mansiyon Ödülü" kazandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
HKÜ ödüllerle hat-trick yaptı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN