Türkiye'nin en iyi haber sitesi

13 Kare Sanat Günleri Adanalılarla buluşuyor

Giriş Tarihi: 11.12.2014
13 Kare Sanat Günleri Adanalılarla buluşuyor
Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 13 Kare Sanat Günleri, bu yıl 11-13 Aralık 2014 tarihleri arasında Adana izleyicisiyle kucaklaşıyor. 16'ncı 13 Kare Sanat Günleri; her yıl olduğu gibi bu yıl da fotoğraftan resme, tiyatrodan heykele kadar sanatın çeşitli dallarını Adanalılarla buluşturacak.

YARIŞMA VE ÖDÜL TÖRENİ
İlki 1999 yılında gerçekleştirilmiş olan 13 Kare Sanat Günleri, bu yıl onaltıncı kez hem kaybettiğimiz 13 değerli sanat dostunu anıyor, hem de tiyatro, resim, fotoğraf ve heykel atölyeleri, konserler ve söyleşilerin yanı sıra, her yıl olduğu gibi AFAD (Adana Amatör Fotoğrafçılar Derneği) tarafından düzenlenen Altın Kamera Fotoğraf Yarışması Sergisi ve ödül töreni ile de bir kez daha sanatseverlerle buluşuyor.

TÜM SANATLARI KUCAKLIYOR

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, "'13 Kare Sanat Günleri' bu yıl yine tüm sanat dallarını kucaklayan bir programla hazırlandı. Sanatseverleri ve halkımızı etkinliklerimize bekliyoruz. Bu bereketli topraklarda sanat adına kültür adına yapılan tüm etkinliklerin destekçisiyiz ve destekçi olmaya devam edeceğiz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
13 Kare Sanat Günleri Adanalılarla buluşuyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN