Uzer yeniden aday olmayacak

AK Parti Gaziantep İl Başkanı Ahmet Uzer, 28 Aralık tarihinde yapılacak il başkanlığı kongresinde aday olmayacağını açıkladı

Giriş Tarihi: 14.12.2014
Uzer yeniden aday olmayacak
AK Parti İl Başkanı Ahmet Uzer, İl Kongresi'nde başkanlık için yeniden aday olmayacağını açıkladı. Uzer, 6 yıldır sürdürdüğü AK Parti İl Başkanlığı görevinden önce bir dönem de milletvekilliği yaptığını, partinin Kurucu İl Başkanı olduğunu hatırlatarak, "Bizde verilen her görevi yapmak vardır. Partim bana bundan sonrası için ne görev verirse onu yaparım" diye konuştu.

YÜZÜ ESKİTMEMEK LAZIM

Parti binasında düzenlediği basın toplantısında, 28 Aralık 2014 tarihinde yapılacak il kongresinde aday olmayacağını açıklayan Uzer, "Bazı makamlarda yüzü pek fazla eskitmemek lazım. İl Başkanlığı için 6 yıl önemli bir zaman. Yeni il başkanının kim olacağına karar verecek makam ben değilim. Aday olmak isteyen arkadaşlar Ankara'ya çağrılacak ve yeni il başkanımız belirlenecek. Belirlenecek il başkanının en büyük yardımcısı da ben olacağım" dedi.

GÖREV VERİLİRSE YAPARIM
Milletvekili adaylığı için açık kapı bırakan Uzer, "Başbakanımızdan il başkanlığına devam etmeme iznini aldık. Milletvekilliği için bize bir görev verirlerse ifa ederiz. Eğer görev vermezlerse de eski bir il başkanı ve eski bir milletvekili olarak kentimize çalışmalarımıza devam ederiz. 20 yıldır içinde olduğumuz davamızın bir neferi olarak devam ettik, bundan sonra da inşallah öyle olarak kalırız" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Uzer yeniden aday olmayacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN