İl Başkanı Yeni'den kongre teşekkürü

AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, 5'inci Olağan İl Kongresi'nde emeği geçenlerle katılımcılara teşekkür etti

Giriş Tarihi: 17.12.2014
İl Başkanı Yeni'den kongre teşekkürü
AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun da katılımıyla gerçekleşen AK Parti Adana İl Başkanlığı 5'inci Olağan Kongresi'nde emeği geçenlerin yanı sıra, iştirak eden partili partisiz herkese teşekkür etti.

EN İYİ ŞEKİLDE AĞIRLADIK

Başkan Fikret Yeni, "Miting havasında muhteşem bir kongre gerçekleştirdik. Adanalı, Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu'nu kendisine yaraşır bir şekilde ağırladı. Kongre sürecimizde gece gündüz demeden, bu güzel gün için emek sarf eden dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Yine bu güzel günde bizleri yalnız bırakmayan partili partisiz bütün hemşerilerime de sonsuz teşekkür ediyorum" dedi.

YOLUMUZ UZUN

Kongrenin ardından yürüyüşlerine devam edeceklerini kaydeden Yeni, "Teşkilatlarımızla birlikte geçmiş dönemde olduğu gibi, bu dönemde de büyük bir sorumluluk almış bulunmaktayız. Kongrelerimizde aldığımız her bir oyun sorumluluğunun bilincindeyiz. Bizim partimizde eski tabiri asla olmadığı için yönetim kurulunda bayrağı yeni isimlere devreden arkadaşlarımızla uyum içerisinde yürüyeceğimiz daha uzunca yolumuz var" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İl Başkanı Yeni'den kongre teşekkürü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN