Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Melih ABİ: Kesintiler canımızdan bezdirdi 186 yeterli bilgi veremiyor

Giriş Tarihi: 19.12.2014
Adana'dan o kadar çok elektrik şikayeti alıyoruz ki biz de şaşırdık artık. Bu defa arayan okurumuz Kurtuluş Mahallesi Ziyapaşa Bulvarı'ndan şikayetini dile getirdi. Adana'nın en merkezi yerlerinden birisi. Okurumuz diyor ki; "186'yı arayıp arıza bildiriyoruz. Aldığımız cevaplar şöyle: Trafo patladı, yangın çıktı, sel oldu. Ne zaman gelir kardeşim? Bir saat, iki saat, 5 saat sonra. Bekliyorsunuz o süre içerisinde gelmesi mümkün değil. Muhatabınız verdiği bilgilerle sizleri yanıltıyor. Bu arada kesinti anında asansörde kalanlar da var. Allah onların yardımcıları olsun." İnşallah bu sorunlar sona erer. Elektrikle ısınanların sayısı az değil, onlar ne yapıyor düşünmesi bile rahatsız ediyor.

KAVŞAKTAKİ BÜFE KİME AİT?
Adana'dan bir okurumuz aradı. Turgut Özal Bulvarı'nda dikkatini çeken ve merak uyandıran bir detayı paylaştı. Diyor ki: "Geçtiğimiz günlerde Polis Evi Kavşağı'na bir büfe yerleştirildi. Hemen ekmek büfesinin yanında bulunuyor. Kimin koyduğunu bilmiyorum ama büyük ihtimalle belediyeye ait. Çünkü bir başkası olsa zabıta bir saat bekletmez hemen kaldırırdı. Esnaf dışarıya bir sandalye atamıyor, oradan biliyorum. Bu büfe nedir, kimindir sorgulanmalı." Okurumuzun şikayeti bu yönde. İnsanların akıllarında soru işareti bırakmamak için bu konuda bir açıklama yapılacağını düşünüyorum.

GÜLMECE
Köpekleri kaybolmuş. Fadime, "Gazeteye ilan verelim." Temel, "Saçmalama Fadime, karabaşın okumayazması yok."

Yaşadığınız kentte, oturduğunuz mahalle ve sokakta hangi sorunu yaşıyorsanız bana yazın, çözüm bulalım Fax: 0322 459 84 20

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Melih ABİ: Kesintiler canımızdan bezdirdi 186 yeterli bilgi veremiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN