Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Arbel Holding'de eğitim ömür boyu

Arbel makarna grubunun iç ve dış piyasada daha etkin rol almak için, personeline yönelik düzenlediği hizmet içi eğitim seminerinin 2014 yılı son etabı tamamlandı

Giriş Tarihi: 22.12.2014
Arbel Holding'de eğitim ömür boyu
ARBEL A.Ş. tarafından makarna grubunun iç ve dış piyasada daha etkin rol oynaması adına daha üretken ve yaratıcı fikirler üretmek amacıyla düzenlenen hizmet içi eğitim seminerinin 2014 yılı 3. Etabı sona erdi. Arbel Makarna Genel Müdürü Abdülkadir Külahçıoğlu, eğitimin ömür boyu sürmesi gerektiğine inandıklarını belirterek "Biz hedefimizi yola çıkarken liderlik olarak belirledik" dedi. Abdülkadir Külahçıoğlu, önlerine büyük hedef koyduklarını belirterek, "Bu liderlik kürsüsüne çıkmaktır. Şirket olarak bu süre içerisinde müşterilerimizi, çalışanlarımızı, iş ortaklarımızı önemsiyoruz. O nedenle bu vizyonu pekiştirmek açısından bunun bir eğitimle beslenmesi gerektiğine inandık ve arkadaşlarımıza 1 yıl sürecek bir eğitim programı planladık" dedi.

DAHA İYİ HİZMET İÇİN

Eğitimin ömür boyu sürmesi gerektiğini söyleyen Külahçıoğlu, "Bizler her gün çalıştığımız ortamda bir şeyler öğreniyoruz. Arkadaşlarımızı eğiterek müşterilerimize daha iyi hizmet sunmayı arzu ediyoruz. Çalışanımızın kendine olan güveninin artması, kişisel gelişimlerini tamamlaması açısından eğitimlerimizi sürdürüyoruz. Arbella hedefine emin adımlarla yürüyor" şeklinde konuştu.

ÖĞRENME SÜREKLİ OLMALI
Arbella Dış Ticaret Müdürü Gülçin Arslan Hazar ise öğrenme sürecinin sürekli devam etmesi gerektiğini belirterek, "Öğrenme sadece satış süreci için değil, bu hepimiz için hayatımız boyunca devam eden bir süreç O nedenle 'bu burada bitti ve biz her şeyi tamamladık' diyemeyiz. Bu yüzden belki farklı etaplarda-konularda bu eğitimler devam edecektir diye düşünüyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Arbel Holding'de eğitim ömür boyu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN