Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Royal Halı dünya markası olacak

Giriş Tarihi: 25.12.2014
Royal Halı dünya markası olacak
Naksan Holding bünyesindeki Royal Halı, 30'a yakın ülkeye halı ihraç ediyor. Yurt dışında 650'ye yakın satış noktasında hizmet veriyor. Royal Halı Yönetim Kurulu Başkanı Taner Nakıboğlu, yüzde 20 olan yurt dışı satış oranlarını 2015 yılında yüzde 25'e çıkarmayı hedeflediklerini ve amaçlarının bir dünya markası haline gelmek olduğunu söyledi.

YÜZDE 20 BÜYÜME

Hedeflerinin bir dünya markası haline gelmek olduğunu söyleyen Nakıboğlu, "Bu konuda gerekli altyapımız var ve çalışmalarımızı bu yönde sürdürüyoruz. Yurt içinde ve yurt dışında daha fazla satış noktası ve showroom açarak müşterilerimizin Royal Halı'ya Türkiye ve dünyanın her yerinden kolay ulaşması için çalışıyoruz. Yurtdışında yıllık bayi büyüme hedefimiz yüzde 20" dedi.

SİGORTALI HALI

Nakıboğlu, Türkiye'de ilk ve tek olan "SigortHalı" uygulamasını da müşterilerine sunduklarını belirterek, "SigortHalı hizmetinin istenilmesi durumunda halılar çıkmayan leke, yırtılma, kesilme, yanma, su baskını ve hırsızlık gibi garanti kapsamı dışında kalan ve kullanıcı hatalarını içeren durumlara karşı 1 yıllığına sigortalanıyor. Halı aynı ebat ve aynı desende bir yenisi ile hiçbir ücret talep edilmeden değiştiriliyor" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Royal Halı dünya markası olacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN