Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Öztürk: Devlette süreklilik esastır

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, "Göreve gelmeden önce halkımıza verdiğimiz sözlerin hepsini bir bir yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz" dedi

Giriş Tarihi: 30.12.2014
Öztürk: Devlette süreklilik esastır
Göreve gelmesinin ardından geçen 9 ayı değerlendiren Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, "Daima Ceyhan, daima hizmet sözümüzün arkasında durduk. Devlette sürekliliğin esas olduğunu gözeterek Ceyhanlı hemşehrilerimize verdiğimiz sözleri yerine getirmenin kıvancını yaşadık. Bundan sonraki süreçte de vaat ettiğimiz sözleri yerine getirmek için gayret edeceğiz" dedi.

ÇEHRESİ DEĞİŞECEK
Kentsel dönüşüm projesinin imzalanmasıyla ilçede büyük bir heyecanın yaşanmaya başladığını vurgulayan Başkan Öztürk, "Türlübaş, Konakoğlu, Kaltakiye, Aytemiroğlu ve Civantayak mahalleleri sınırları içersinde bulunan alanda hazırladığımız kentsel dönüşüm projesi Sayın Cumhurbaşkanımızın imzasından sonra yürürlüğe girdi. Yakında Ceyhan'ın çehresi değişecek" diye konuştu.

DAHA YEŞİL CEYHAN

Geleceğe daha temiz ve daha yeşil bir çevre bırakmak için çabaladıklarını söyleyen Başkan Alemdar Öztürk şöyle konuştu: Hatıra ormanlarının yanında '160 bin hemşerimize 160 bin fidan' kampanyası başlattık. Bu amaçla vatandaşlarımıza 160 bin adet fıstık çamı, harnup, defne, mazı ve yasemen türlerindeki fidanları ücretsiz dağıttık. Bu sayıyı 250 bine çıkarmayı hedefliyoruz.

HOŞ GELDİN BEBEK

Gençlik Merkezi inşaatı ve Şehir Stadı'nın tribünü ile çim yenileme çalışmalarının devam ettiğini söyleyen Başkan Öztürk, "Bir ilke imza atarak ilçemizde ilk kez 'Ceyhan'a hoş geldin bebek' projesini gerçekleştirdik. Yeni doğan bebeklerimizi ziyaret edip, onlara çeşitli hediyeler verdik" dedi. Başkan Öztürk, 2 bin 400 öğrenci için de ücretsiz kurs açtıklarını sözlerine ekledi.
Gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzaklaşması, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlere yönelmesi açısından gençlik merkezinin gerekliliği kaçınılmazdır. Bu nedenle ilçemiz 6 Ocak Mahallesi'nde bulunan Ceyhan Şehir Stadı yanındaki alanda başlayan inşaat çalışmaları hızla devam ediyor

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Öztürk: Devlette süreklilik esastır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN