Prof. Dr. Arıkan göreve başladı

Adana Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği'ne getirilen Prof. Dr. Osman Kürşat Arıkan, "Vatandaşlarımıza nitelikli sağlık hizmeti sunmak istiyoruz" dedi

Giriş Tarihi: 7.1.2015
Prof. Dr. Arıkan göreve başladı
Adana'da Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde başhekim olarak görev yapan KBB uzmanı Prof. Dr. Osman Kürşat Arıkan, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği görevine getirildi. Dr. Kemal Kiraz'dan boşalan koltuğa oturan Prof. Dr. Arıkan, "Çalışanlarımıza daha kaliteli, huzurlu, adaletli ve güvenli iş ortamı sağlayarak, vatandaşlarımıza daha ulaşılabilir, sürdürebilir ve nitelikli sağlık hizmeti sunmak hedefim olacaktır" dedi.

KOLLARI SIVADI İŞE KOYULDU

Sağlık Bakanlığı'nın 'Sağlıkta Dönüşüm Programı' kapsamında hayata geçirdiği en önemli reformlardan biri olan Kamu Hastane Birlikleri ülke genelinde çalışmalarını sürdürürken, Adana Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği'ne getirilen Prof. Dr. Osman Kürşat Arıkan hiç vakit kaybetmeden kolları sıvayarak işe koyuldu. Üstlendiği misyonun bilincinde olduğunu vurgulayan Prof. Dr. Osman Kürşat Arıkan, şunları söyledi:

MUTLU BİR ÇALIŞAN KİTLESİ
"Gerek bakanlığımız gerekse kurumumuzun vizyonu çerçevesinde Adana Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri olarak üstlendiğim misyonun bilincindeyim. Çalışanlarımıza daha kaliteli, huzurlu, adaletli ve güvenli bir iş ortamı sağlayarak, vatandaşlarımıza daha ulaşabilir, sürdürülebilir ve nitelikli sağlık hizmeti sunmayı istiyorum. Tüm idareci ekip arkadaşlarıma hayırlı mesailer diler, yeni yapılanmanın sağlıklı bir halk, mutlu ve güvenli bir çalışan kitlesi oluşturmasını temenni ederim"
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Prof. Dr. Arıkan göreve başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN