Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kayıp kızı için gözyaşı döktü

Gaziantep'te gelen bir telefon üzerine çalıştığı tekstil atölyesinden ayrılan Esra Çoban'dan 40 günden beri haber alınamıyor. Gözü yaşlı anne Semaha Çoban, bir an önce kızının bulunmasını istiyor

Giriş Tarihi: 12.1.2015
Kayıp kızı için gözyaşı döktü
Gaziantep'te tekstil atölyesinde çalışan 17 yaşındaki Esra Çoban'dan 40 gündür haber alınamıyor. İş yerinde çalışırken gelen bir telefon üzerine dışarı çıkan ve bir daha geri dönmeyen genç kızın annesi Semaha Çoban "Kızımın hayatından endişe ediyorum. Yetkililerden kızımın bulunması için yardım istiyorum. Bilgisi olan varsa lütfen polisi arasın. Yüreğim yanıyor"dedi.

TELEFONU KAPALI

Gaziantep'in İstiklal Mahallesi'ndeki bir tekstil atölyesinde çalışan Esra Çoban, 40 gün önce işyerinde çalışırken, kendisini arayan birisiyle konuşmak üzere dışarı çıktı ve bir daha geri dönmedi. Telefonuna da ulaşılamayan genç kızın bulunması için polise başvuran aile perişan oldu. Anne Semaha Çoban, kızının hayatından endişe ettiğini ve başına bir şey gelmesinden korktuğunu söyleyerek şöyle dedi:

UYUYAMAZ OLDUM
"Sabah birbirimize sarıldık ve işe uğurladım. Bir telefon gelmiş ve konuşmak üzere dışarı çıkmış. O saatten sonra gören olmamış. Nereye gitti, kiminle gitti, ne için gitti bilmiyorum. Kimseyle bir alıp veremediğimiz yok. Kızımdan 40 gündür haber alamıyorum. Uyku uyuyamıyorum. Esra'mı bulun. Ona sarılmak istiyorum. Giysilerini koklayarak gün geçiriyorum. Yataklara düştüm"
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kayıp kızı için gözyaşı döktü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN