Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ticaret Borsası yeni fikirler arıyor

Gaziantep Ticaret Borsası (GTB), üyelerinin uygulanabilecek proje ve fikirlerini hayata geçirmek için "Bir Fikrim Var" projesi başlattı

Giriş Tarihi: 13.1.2015
Ticaret Borsası yeni fikirler arıyor
Gaziantep Ticaret Borsası "Bir fikrim Var" projesi kapsamında üyelerinin uygulanabilir fikir ve projelerini hayata kazandıracak. Üyelerinin istek ve görüşleri doğrultusunda günün koşullarına uygun, çağdaş hizmetler sunan Gaziantep Ticaret Borsası (GTB), "Bir Fikrim Var Projesi" ile Türkiye'nin inovasyon atağına üyeleriyle birlikte katkı sağlayacak.

"KAPILARIMIZ AÇIK"
GTB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, yeni uygulamaya konulan "Bir Fikrim Var" projesi ile girişimci üyelerinin fikir ve projelerini iş hayatına taşımayı planladıklarını açıkladı. Borsanın hizmet kalitesine katkı sunacak uygulanabilir tüm inovatif düşüncelerine kapılarının sonuna kadar açık olduğunu ifade eden GTB Başkanı Tiryakioğlu, "Bizim için üyelerimizin hepsinin görüş ve düşünceleri çok önemli ve değerli. Bu nedenle onların düşündüğü fakat çeşitli nedenlerden dolayı ortaya koyamadıkları birçok projeyi hep birlikte gün yüzüne çıkartarak yaşatmak istiyoruz "dedi.

TÜM ÜYELER KATILABİLİR
"Bir Fikrim Var" projesine GTB'ye üye tüm işletmelerin katılabileceğini aktaran Tiryakioğlu, uygulanabilir seviyede olan tüm proje ve fikirlerin oluşturulan bir komisyon tarafından her ay düzenli olarak incelendikten sonra sonuçların açıklanacağını söyledi. Projeye katılmak isteyen GTB üyelerinin www.gtb.org.tr internet adresi üzerinden "Bir Fikrim Var" sayfasını kullanarak inovasyon yarışına dâhil olabileceklerini belirten Tiryakioğlu, her ayın sonunda açıklanacak sonuçlara göre uygulamaya değer görülen projelerin tek tek hayata kazandırılacağını ifade etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ticaret Borsası yeni fikirler arıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN