Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Adana Final Okulları YGA Zirvesi'nde

Giriş Tarihi: 17.1.2015
Adana Final Okulları YGA Zirvesi'nde
Adana Final Okulları Fen Lisesi öğrencileri Pelin Yurtçu, Onur Kılıçoğlu ve Sevimnur Çalıcıoğlu, Young Guru Academy (YGA) 2015 Genç Liderler Zirvesi'ne katılmaya hak kazandı. 17-18 Ocak 2015 tarihlerinde İstanbul'da Özyeğin Üniversitesi'nde düzenlenecek ve Türkiye genelinde seçkin okullardan yaklaşık 400 öğrencinin katılımıyla yapılacak olan zirvede öğrenciler hem okullarını hem de Adana'yı temsil edecek.

GELECEĞİN GİRİŞİMCİLERİ

2000 yılında Türkiye'de kurulan uluslararası bir liderlik okulu olan YGA, geleceğin liderlerini lise sıralarında keşfedip; onları sosyal bilinçli olarak yetiştirmeyi ve daha iyi bir dünya hayali için gerekli donanım seviyesine getirmeyi amaçlıyor. Bir liderlik programı olan YGA Genç Liderler Programı ise, ayrıca geleceğin sosyal girişimcilerini keşfediyor ve onlara ileride kendi sosyal girişimlerini hayata geçirebilecek donanımı kazandırmayı hedefliyor.

SADECE ADANA FİNAL

Yaklaşık 50 bin aday arasından seçilen öğrencilerin katıldığı zirveye Adana'dan sadece Final Okulları öğrencilerinin katılmaya hak kazandığını söyleyen Adana Final Okulları Genel Müdürü M. Turhan Orhan, öğrencileri başarılarından dolayı kutladığını ve zirvede Adana'yı en iyi şekilde temsil edeceklerine inandığını belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adana Final Okulları YGA Zirvesi'nde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN