Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Projelerimiz ışık tutacak

Yerel bir televizyon kanalına konuk olan Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, "Hayata geçireceğimiz projeler ilçemizin geleceğine ışık tutacak" dedi

Giriş Tarihi: 22.1.2015
Projelerimiz ışık tutacak
Hatay'ın Payas ilçesinde kent yaşamının çağdaş ve modern hale getirmek istediklerini söyleyen Belediye Başkanı Bekir Altan, "Başkanlıkta 4'üncü dönemim. 'Olgunluk Dönemi' diye adlandırdığım başkanlığım süresi içinde ilçemizin geleceğine ışık tutacak, vatandaşlarımızın 'İyi ki burada yaşıyorum' demesine yol açacak projeleri hayata geçirmek için gayret göstereceğim" dedi.

HERKESE NASİP OLMAZ

Yerel yayınlanan HRT Akdeniz kanalında 'Yörünge' programının konuğu olan Belediye Başkanı Bekir Altan, dünden bugüne Payas'a yapılan hizmetleri sırayla anlattı. Belediye Başkanlığında 4'üncü dönemi yaşadığını söyleyen Başkan Altan, "Payas halkının desteğini yaptığım her işte yanımda hissettim. Böyle bir onur herkese nasip olmaz. Tüm vatandaşlarıma teşekkür ederim" diye konuştu.

ÖRNEK BİR İLÇE OLACAK
Hayata geçirmek istedikleri projelerden bahseden Başkan Altan, "Hepsi geleceğe ışık tutan dev projeler. Payas'ımızı Körfez'in en yaşanabilir ilçesi konumuna getireceğiz. Yaptığım her hizmet vatandaşlarımızın huzurlu, mutlu ve keyifli bir yaşam sürmesi içindir. Alt yapısı, toplu konutları, yeşil alanları, parkları, planlı büyümesi, sanayisi, tarihi ve kültürel değerlerine bağlılığıyla Payas bölgemizin en beğenilen ilçesi konumuna gelecektir" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Projelerimiz ışık tutacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN