Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Yeni proje üretin kenti inşa edelim'

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, ilçede bulunan mimar ve mühendislerden yeni projeler isteyerek, "Gelin bu kenti yeniden inşa edelim" dedi

Giriş Tarihi: 22.1.2015
'Yeni proje üretin kenti inşa edelim'
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, kentte bulunan inşaat mühendisleri, mimarlar ve imar sektöründe çalışanlarla istişare toplantısında bir araya geldi. Belediye Brifing Salonu'nda yapılan toplantıda konuşan Başkan Seyfi Dingil, "Kenti yeniden inşa ediyoruz, yapımı kolaylaştıracak projelere her zaman kapımız açık. Sizlerden bu konularda ilgi ve destek bekliyoruz" dedi.

BAŞKAN PROJE İSTEDİ
İskenderun sahilinin yeniden revize edileceğini de kaydeden Başkan Seyfi Dingil, "İskenderun'un popülaritesi artacak. Teknokent İskenderun'da kurulacak. Bu şehrin geleceği için önemli projelerimiz var. Bunları birlikte yapalım, bizlere proje sunun, bu şehri geleceğe hep birlikte taşıyalım" diye konuştu.

YÖNETİM MERKEZİ OLMALI

Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Hatay'ın yönetim merkezinin İskenderun olmasını istediklerini ifade ederek, "Bu yönde çalışmalarımız var. Yakın zamanda bunları hissedeceksiniz" dedi. İnşaat sektörünün temsilcileri, daha şeffaf ve işlemlerinin hızlı yapılması konusunda Belediye yetkilikleri ile fikir alışverişinde bulundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Yeni proje üretin kenti inşa edelim'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN