Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Büyükşehir Meclisi'nden kentsel dönüşüm incelemesi

Giriş Tarihi: 23.1.2015
Büyükşehir Meclisi'nden kentsel dönüşüm incelemesi
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Ocak ayı meclis toplantısının ardından Büyükşehir Belediye Meclisi üyeleri ile birlikte Büyükşehir Belediyesi'nin kentsel dönüşüm çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Fatih Mehmet Erkoç, "Kahramanmaraş büyük bir dönüşümden geçiyor. Çalışmalarımız tamamlandığında yepyeni modern bir kent göreceksiniz" dedi.

GÖRÜNTÜ KİRLİLİĞİ
Üyeler, Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce'nin övgüyle bahsettiği Gayberli, Malik Ejder ve Hacıbayramveli mahallelerinde kentsel dönüşüm çalışmalarını inceledi. Gayberli Mahallesi'nde projelendirilen otopark çalışmasıyla ilgili meclis üyelerini bilgilendiren Erkoç "Görüntü kirliliği oluşturan metruk haldeki bir alan tamamen ortadan kaldırıldı. Yapacağımız çalışma ile şehir modern bir otoparka kavuşacak" diye konuştu.

HİZMETE DEVAM
Kentsel dönüşüm alanının ardından Başkan Erkoç ve beraberindekiler Şazibey Mahallesi'nde düzenleme çalışmaları devam eden açık otopark alanını gezdi. Son olarak Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi araç filosuna yeni alınan hizmet araçlarını inceleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Erkoç ve meclis üyeleri, Kahramanmaraş için çalışmaya ve hizmet üretmeye devam edeceklerini belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyükşehir Meclisi'nden kentsel dönüşüm incelemesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN