Türkiye'nin en iyi haber sitesi

D-400'ün bakımı Büyükşehir'de

D-400 Karayolu'nun bakımı, Mersin il sınırları içinde Büyükşehir Belediyesi'nin sorumluluğuna girdi

Giriş Tarihi: 24.1.2015
D-400'ün bakımı Büyükşehir'de
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz'ın Karayolları 5'inci Bölge Müdürü Necati Çakıroğlu ile imzaladığı protokolle, Mersin D-400 karayolunun bakımı Büyükşehir Belediyesi'ne geçti. Karayolları ağındaki otoban yolu haricinde, Yenice'den Anamur'a kadar olan yol güzergâhındaki refüjlerin tüm bakımı ve sulama işlerinin imzalanan protokol ile Mersin Büyükşehir Belediyesi'ne geçtiğini belirten Başkan Kocamaz, bu bölgede Mersin Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Yeşil Alanlar Daire Başkanlığı'nın gerekli çalışmaları sürdürdüğünü belirtti.

SÜREKLİ BAKIM ŞART

34'üncü Cadde ve Stadyum Kavşağı'nın da Mersin'in prestiji olduğunu ifade eden Başkan Kocamaz, "Bu bölgede her zaman bakım gerekiyor. Özellikle Kent Estetiği ve Yeşil Alanlar Daire Başkanlığımız buradaki çalışmalarla ilgilenecekler. Bölge Müdürü Çakıroğlu'na bu bölgede vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum" dedi. Kocamaz, hizmetleri yürütürken devletin bütün kurumlarıyla birlikte hareket etmek istediklerini vurguladı.

HİZMET EŞİT VERİLMELİ

Başkan Kocamaz, "Hizmet sadece belli insanlara değil, bu ülkenin bütün insanlarına eşit şekilde verilmedir. Dolayısıyla barış ve huzur içerisinde bir kent, bir Türkiye yaratmak istiyorsak, devletiyle, milletiyle, yerel yönetimiyle, sivil toplum örgütüyle ve tüm halkıyla birleşmek, bütünleşmek mecburiyetindeyiz. Birbirimizin eksiğini tamamlamak mecburiyetindeyiz. Bu hizmet de bunlardan birisi olacaktır. İmzaladığımız bu protokol Mersin'imiz ve ülkemize hayırlı olsun" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
D-400'ün bakımı Büyükşehir'de
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN