Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Genç avukatlar ruhsatlarını aldı

Stajyer avukatların cübbelerini Veli Küçük ve Turan Özer giydirdi. Ruhsatnamelerini Baro Başkan Yardımcısı Murat Loğoğlu ile Genel Sekreteri Merdan Özberk verdi

Giriş Tarihi: 26.1.2015
Genç avukatlar ruhsatlarını aldı
Adana'da Çağ Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olan stajyer avukatlar Mustafa Önal ile Berkan Aydoğan ve Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu Merve Özer ruhsatnamelerini aldı. Adana Baro Başkan Yardımcısı Murat Loğoğlu, insanın en kutsal en özel haklarından birinin savunma hakkı olduğunu belirterek, "Bunun için yargı bağımsızlığının olmadığı, özgür savunmanın bulunmadığı yerde adaletten, insan haklarından ve demokrasiden bahsedilemez" dedi.

KUVVET KAZANDIRIR

Genç avukatların adalete yeni kan olacağına inandığını söyleyen Murat Loğoğlu, "Aramıza katılan genç beyinler, bu mücadelemize kuvvet kazandıracaklar. Bu zihniyet içerisinde görev yapacağınıza, ülkemiz demokrasisine, hukukuna değerli katkı sağlayacağınıza inancım tamdır. Yürüyeceğiniz bu yolda sizleri ve ailenizi kutluyor, hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum" diye konuştu.

ÖNAL'IN MUTLULUĞU
Adana'nın tanınmış ve sevilen bürokratlarından Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi Başmüdürü Ali Önal, küçük oğlu Mustafa Önal'ın avukat olma mutluluğunu yaşadı. Törene eşi ve küçük kızı ile katılan Ali Önal, "En büyük oğlum doktor oldu, ortanca oğlum ise, avukatlık mesleğini seçti" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Genç avukatlar ruhsatlarını aldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN