Melih ABİ: Yeni açılan bulvara kimse rağbet etmiyor

Giriş Tarihi: 30.1.2015
Adana'dan bir şikayet aldım. Sular istikametinden Gazi Mustafa Kemal Paşa Bulvarı'na çıkan yeni açılan yol. Okurumuz diyor ki; "Her gün Baraj Yolu'nu kullanarak Kasım Gülek Bulvarı'ndan çarşıya geçiyorum. Bu yol birkaç yerden birleştiği için çok kalabalık oluyor. Özellikle de Cemalpaşa tarafı ve hatta Kasım Gülek Bulvarı girişi. Bahsettiğim bulvara bağlantı yolu Kıyıboyu'nun Cemalpaşa başlangıcından yapılıyor. Ama sokak arasına giriyor. Burada meydana gelen tıkanıklık nedeniyle kimse kullanmak istemiyor. Yani Sular bağlantısının mahalle arasında kalan kısmı düzenlense trafik tıkanıklığı önemli ölçüde giderilecek." İnşallah birilerinin dikkatini çeker. Tıkanıklığın önüne geçilir.

OBALAR CADDESİ YENİDEN DÜZENLENMELİ
Adana'dan bir başka yol şikayeti de Obalar Caddesi'nden aldım. Okurumuz, "Cadde çok işlek bir yol. Zaman zaman ağır tonajlı araçlar da geçiyor. Buranın elden geçirilmesi lazım. Yani yeniden düzenlenip güzel bir asfalta ihtiyacı var. Seyhan Belediyesi'nden bu konuda hassasiyet bekliyoruz. Biz esnaf olarak yol sorununun çözüme kavuşmasını talep ediyoruz" dedi.

GÜLMECE
Bir davette kadın arkadaşına sorar: "Alyansını neden yanlış parmağına takıyorsun?" Diğer kadının cevabı hazırdır: "Yanlış adamla evliyim de ondan!"

Yaşadığınız kentte, oturduğunuz mahalle ve sokakta hangi sorunu yaşıyorsanız bana yazın, çözüm bulalım Fax: 0322 459 84 20

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Melih ABİ: Yeni açılan bulvara kimse rağbet etmiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN