ÇBB toplantısı Payas'ta yapıldı

Giriş Tarihi: 5.2.2015
ÇBB toplantısı Payas'ta yapıldı

Çukurova Belediyeler Birliği (ÇBB) Ocak ayı toplantısını Payas'ta yaptı. Toplantı Belediye Başkanı Bekir Altan'ın ev sahipliğinde gerçekleşti

Kısa adı ÇBB olan Çukurova Belediyeler Birliği ocak ayı encümen toplantısı Hatay'ın Payas ilçesinde yapıldı. Payas Belediye Başkanı Bekir Altan'ın ev sahipliğinde gerçekleşen, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı, aynı zamanda Çukurova Belediyeler Birliği Başkanı Burhanettin Kocamaz'ın başkanlık ettiği encümen toplantısında, 2015-2017 mali yılları bütçe tasarısı ile gündem dışı görüşmeler ele alındı.

SORUNLARI YERİNDE GÖRMEK

Encümen üyelerinin daveti üzerine Çukurova Belediyeler Birliği toplantısını ilçelerde gerçekleştirmeye devam ettiklerini söyleyen Başkan Burhanettin Kocamaz, "Amacımız, o ilçelerin problemlerini de yerinde görmek, yapılanları yerinde incelemek ve çözüm yolları konusunda arkadaşlarımıza nasıl yardımcı olabileceğimizi araştırmak" dedi. Birliğin ana amacı hakkında bilgi veren Başkan Kocamaz, "Hatay, Mersin, Adana, Osmaniye sınırları içerisindeki bütün belediyelerin birlik içerisinde olup, fikirlerimizi, belediyecilikle ilgili tecrübelerimizi paylaşmak, zaman zaman da belediye çalışanları da dâhil olmak üzere, meclis üyelerine de eğitimler vermektir" diye konuştu. Payas'da yapılan encümen toplantısında, Çukurova Belediyeler Birliği'nin, bölgedeki bütün belediyelerin ortak bir paydası olduğunu ifade eden ve bugüne kadar üye olmayan belediyelerin de, bundan sonra üyelik başvurularını yapmalarını temenni eden Başkan Kocamaz konuşmasının sonunda, bu toplantıya ev sahipliği yapan Payas Belediye Başkanı Bekir Altan'a teşekkür ederek bir plaket takdim etti. Başkan Altan, ÇBB'nin toplantısına ev sahipliği yapmanın keyfini yaşadığını belirterek, "Başkanlarımızla hasret giderdik, projelerimiz üzerine konuştuk" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ÇBB toplantısı Payas'ta yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN