Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Görev verildiğinde layıkıyla yapıyoruz'

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, AK Partili kadroların, üstlendikleri sorumluluğu layıkıyla yerine getirdiğini söyledi

Giriş Tarihi: 6.2.2015
'Görev verildiğinde layıkıyla yapıyoruz'
Kahramanmaraş Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, "AK Partili kadrolar bir sorumluluğu üstlendiğinde o görevi layıkıyla yerine getirir" dedi. AK Parti Onikişubat İlçe Gençlik Kolları Birinci Olağan Kongresine katılan Mahçiçek, kutlu bir davanın temsilcileri olan gençlerin, önemli bir misyon üstlendiklerini belirtti.

BÜYÜK HİZMETLER

Başarılı hizmetlere imza atan Onikişubat Belediyesi'nin elde ettiği bu tabloda gençlik kollarının da önemli payı olduğunu ifade eden Mahçiçek, "Belediyemiz, tüzel kişiliğin oluşmasının ardından kurumsal ve personel yapısını, makine parkını ve sistemini kurarak kısa sürede hizmete başlamış ve 10 aylık dönemde çok güzel hizmetlere vesile olmuştur" dedi.

GENÇLERE İŞ

2023 hedeflerinde gençlere de büyük görevler düştüğünü anımsatan Mahçiçek, "Yeni Türkiye vizyonunda, AK Partili yönetimler Türkiye'yi dünya liginde ön sıralara taşıyacaktır. Bundan şüphemiz yok" dedi. Kongrede Başkan Mahçiçek, AK Parti MKYK Üyesi Esme Özbağ'a, Onikişubat İlçe Başkanı Ahmet Özdemir de Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Emrullah Hamza Yabanigül'e hediye tektim etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Görev verildiğinde layıkıyla yapıyoruz'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN