Melih ABİ: Kanalizasyonlar açıldı ama kuyulardan kurtulamadık

Giriş Tarihi: 13.2.2015
Melih ABİ: Kanalizasyonlar açıldı ama kuyulardan kurtulamadık
Adana'dan Sarıçam ilçesinden bir şikayet aldım. Kanalizasyon sorununu dile getiren okurumuz, "3303 Sokak'ta ciddi sıkıntı var. ASKİ ekipleri buraya borular döşedi ama hala mahallenin lağım suları kuyulara akıyor. Haliyle pis sular da dışarılara taşıyor. Akan sular hem kötü görüntü oluşturuyor, hem de sağlığımızı tehdit ediyor. Lütfen yetkililerimiz bu duruma el atsın. Kuyular iptal edilip, kanalizasyonlar devreye girsin" dedi.

ÖĞRENCİ TARTIŞMASI VELİLERİ GERDİ
Adana'dan Ahmet Hakan Hazır isimli okurumuz telefonla aradı. Kardeşinin ve yeğeninin yaşadığı sorunu aktardı. Diyor ki; "Yeğenim Seyhan ilçesinde bulunan Mehmet Akif İlköğretim Okulu'nda okuyor. Arkadaşı ile bir süre önce tartışmış. Sonradan ebeveynler de bu tartışmanın içine girmiş. Önceki gün okul içinde iki veli yine tartışmaya başlamış. Kardeşim Neslihan'ı dövmüşler. Şimdi rapor aldık ve şikayetçi olduk. Yargı kararını verecek. Beni üzen konu bundan sonra yeğenimi okula nasıl göndereceğim. Her an tedirgin oluyor. Ayrıca okul idarecileri kardeşim dayak yerken müdahale edebilirdi." Ahmet Hakan Hazır isimli okurumuzun telefonda söylediklerini yazdım. Cevap gelirse onu da yazabilirim.

SEVGİLİNİZİ UNUTMAYIN
Yarın Sevgililer Günü. Herkeste tatlı bir heyecan ve hareketlilik var. Özellikle de çiçekçiler çok heyecanlı. Çünkü ciddi oranda çiçek siparişi aldıklarını söylüyorlar. Arkadaşım Rıfat Yılmaz a radı. Sohbet ederken Sevgililer Günü nedeniyle yoğunluk yaşadıklarını belirtti. 'Sevgilinize ulaşmanın en kolay yolu' sloganı ile yola çıktıklarını belirterek, İnterflora Dünya Çiçekçileri olarak Sevgililer Günü hazırlıklarını tamamladıklarını söyledi. Biz de tüm çiftlerin Sevgililer Günü'nü kutluyoruz.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Melih ABİ: Kanalizasyonlar açıldı ama kuyulardan kurtulamadık
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN