Hizmet yarışı olsun

Adana'da genel seçim hazırlıkları hızlanırken, AK Parti heyeti, CHP'ye nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette siyaset yarışının, vatandaşa hizmet için yapılması gerektiği vurgulandı

Giriş Tarihi: 18.2.2015
Hizmet yarışı olsun
AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, İl Başkanı Fikret Yeni ve Büyükşehir Belediye Meclis Grup Sözcüsü Ozan Gülaçtı, CHP Adana İl Başkanı Burhanettin Bulut ve Yönetim Kurulu Üyeleri'ni ziyaret etti. Şiddet odaklı siyaset anlayışını değiştirebileceklerini vurgulayan Bulut, siyasetin çıtasını yükseltmek gerektiğini kaydetti. AK Parti Adana İl Başkanı Av. Fikret Yeni ise siyasetin çirkinleştirilmemesi gerektiğini vurgularken, AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar siyaset yarışında ortak paydanın hizmet olması gerektiğini söyledi.

NEFRET SÖYLEMİNE HAYIR
CHP Adana İl Başkanlığı'nda gerçekleşen ziyarette nezaketlerinden dolayı İl Başkanı Yeni, Adana Milletvekili Ünüvar ve Meclis Üyesi Gülaçtı'ya teşekkür eden CHP İl Başkanı Bulut, il başkanlarının tüm siyasetçilere örnek olması gerektiğini söyledi. Siyasette zaman zaman gerilimli anların yaşandığına işaret eden Bulut, "Gerilim siyasetin doğasında var. Siyasette sert eleştiriler de olacaktır ama önemli olan nefret söylemlerinin gelişmemesi ve hakaretin olmamasıdır" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hizmet yarışı olsun
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN