"Bizde hizmet var"

Giriş Tarihi: 19.2.2015
Bizde hizmet var
MHP Mezitli İlçe Kongresi'nin ardından güven tazeleyen İlçe Başkanı Serdar Soydan ve Yönetim Kurulu üyeleri, Mezitli İlçe Kadın Kolları Başkanı Nesime İstanbul ve ilçe meclis üyeleriyle birlikte, Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz'ı ziyaret etti. Başkan Kocamaz, "Bu kentte yaşayan 1 milyon 727 bin insanın vebali bizlerin omzunda. Bize güvenen halkımızın güvenini boşa çıkarmamak ve beklentilerini karşılamak için gece gündüz var gücümüzle çalışacağız. Çünkü bizim olduğumuz yerde hizmet var" dedi.

"MAHKUMUZ"
Mersin'in zor bir kent olduğuna dikkati çeken Başkan Kocamaz, "Mersin gerek demografik yapısıyla, gerek yapılaşmasıyla, gerekse kentleşme kültürünün tam manasıyla tesis edilememiş olması yüzünden sorunlar yaşıyor. Mersin doğal güzellikleriyle, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle, limanıyla, serbest bölgesiyle, organize sanayi bölgeleriyle ve tarım alanlarıyla yaşanılabilir bir kent. Geçmişte yapılan ihmaller neticesinde, yaşanabilir bir şehir olmaktan çıkmak üzereyken bizler göreve geldik. Başarmaya mecbur değil, mahkûmuz" diye konuştu.

BEKLENTİLER YÜKSEK

Kentin trafik, ulaşım, altyapı sorunları ve işsizlik oranıyla Türkiye'nin en problemli şehirlerinden biri olduğunu belirten Başkan Kocamaz, Mersin halkının da bu konularda beklentilerinin fazla olduğunu ifade etti. MHP Mezitli ilçe Başkanı Serdar Soydan ise, "İlçe yönetimi olarak Mezitli'de yaşayan vatandaşlarımızla Büyükşehir Belediyesi arasında köprü olacağız. Başkanımız Burhanettin Kocamaz'ın yapacağı hizmetlerde her zaman yanında olacağımızı dile getirmek için buradayız" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Bizde hizmet var"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN