Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Seni seviyoruz Bekir başkan

Payas Belediye Başkanı Bekir Altan'ı karşılarında gören Mehmet Ali Alpaydın İlk ve Ortaokulu'nun öğrencileri, "Hoş geldiniz başkanım" diye tempo tuttu

Giriş Tarihi: 20.2.2015
Seni seviyoruz Bekir başkan
Hatay'ın Payas ilçesinde yaptığı hizmetlerle vatandaşların takdirini toplayan Belediye Başkanı Bekir Altan'a öğrencilerden de sevgi seli var. Kışla Mahallesi'ndeki Mehmet Ali Alpaydın İlk ve Ortaokulu'nu ziyaret eden Belediye Başkanı Bekir Altan, öğrencilere spor malzemesi hediye etti. "Seni seviyoruz Bekir Başkan" diye tezahürat yapan öğrenciler, Başkan Altan'ın getirdiği spor malzemelerine çok sevindi.

SOSYAL BELEDİYECİLİK

Daha sağlıklı ve iyi bir nesil yetişmesi için her daim sporun ve sporcunun yanında olduğunun altını çizen Belediye Başkanı Bekir Altan, sosyal belediyecilik alanında da önemli mesafeler kat ediyor. Bölgede spora verdiği büyük destekle tanınan ve çok sevilen Başkan Bekir Altan, öğrencilere spor malzemesi dağıtarak onların daha iyi şartlarda spor yapmasını sağlıyor. Kendisinin de öğretmen olduğunu vurgulayan Başkan Altan şöyle konuştu:

SPORCUYA DESTEK

Okullarımızın maddi durumu belli. Öğrencilerimizin de çoğu dar gelirli ailelerin çocukları. Belediye olarak onlara destek vermek bizim görevimiz. Ayrıca sporcunun yanında olmayı, onlara iyi şartlarda spor yapacak ortamlar hazırlamayı ilke edindik. Spor toplumun her kesiminin buluşmasını sağlayan bir etkinliktir. Biz de bunu sağlamak için ilçemizde spor yapan herkesin, her kurumun, kuruluşun yanında olmaya gayret ediyoruz.

TEŞEKKÜR ETTİLER
Hatay İl Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan, Arsuz İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Tanın ve Okul Müdürü Alparslan Toprak, Belediye Başkanı Bekir Altan'ın spor malzemesi dağıttığı törene katılarak, "Bekir Altan başkan gerçekten Hatay'da sporun babası denecek kadar spora ve sporcuya destek veren çalışmalar yapıyor. Bir öğretmen olarak öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin ve okullarımızın yardımına koşuyor. Kendisine teşekkür ediyoruz" dediler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Seni seviyoruz Bekir başkan
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN