Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vali Mustafa Büyük'e özel ödül

Giriş Tarihi: 20.2.2015
Vali Mustafa Büyük'e özel ödül

Adana Valisi Mustafa Büyük, Siyaset Dergisi'nin kuruluşa özel düzenlediği "Siyaset Ödülleri" etkinliğinde "20'nci Yıl Özel Ödülü"ne layık görüldü

Kuruluşunun 20'nci yılını kutlayan Siyaset Dergisi, Adana Valisi Mustafa Büyük'e Siyaset Ödülleri etkinliğinde "20'nci Yıl Özel Ödülü"nü verdi. Ödüllerin verildiği törenin açılış konuşmasını yapan Siyaset Dergisi Yönetim Kurulu Başkanı Gül Kılıçaslan, derginin yayın hayatını sürdürdüğü 20 yıldan bu yana, Türkiye'ye hizmet eden insanların ödüllendirildiğini belirtti.

BAŞARIYI TEŞVİK ETMEK İÇİN

Gül Kılıçaslan, "Geleneksel olarak gerçekleştirdiğimiz bu etkinliği düzenlemekteki amacımız, ülkeye ve topluma hizmet veren, üstlendikleri görevleri layıkıyla yerine getiren, başarılı insanları ödüllendirmek suretiyle hem onlara karşı vefa duygumuzu ve takdirlerimizi ortaya koymak, hem de başarıyı teşvik etmektir" şeklinde konuştu.

AKSU'NUN ELİNDEN ALDI
Ankara Sheraton Oteli'nde düzenlenen ödül töreni siyaset, sanat, medya, ekonomi ve spor dünyasının ünlü isimlerini bir araya getirirken, Vali Mustafa Büyük, ödül ve plaketini İçişleri eski Bakanı ve İstanbul Milletvekili Abdulkadir Aksu'nun elinden aldı. Vali Büyük, ödül töreninde yaptığı konuşmada, bu ödüle layık görülmekten dolayı büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vali Mustafa Büyük'e özel ödül
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN