Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Fatih Terim 4 Nisan'da karnavala katılıyor

Türkiye Futbol Milli Takım Direktörü Fatih Terim, 3'üncüsü düzenlenecek olan Adana Portakal Çiçeği Karnavalı kortejinde yürüyecek

Giriş Tarihi: 23.2.2015
Fatih Terim 4 Nisan'da karnavala katılıyor
Türkiye'nin ilk ve tek sokak karnavalı olan "Portakal Çiçeği Karnavalı"na bir destek de Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'den geldi. Portakal Çiçeği Karnavalı'nın fikir babası olan Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. CEO'su Ali Haydar Bozkurt, Fatih Terim ile bir araya gelerek bu yıl 3'ncü kez düzenlenecek Portakal Çiçeği Karnavalı ile ilgili bilgi alışverişinde bulundu.

KORTEJDE YÜRÜYECEK

Bozkurt, Adanalı olan Fatih Terim'in karnavaldan büyük heyecan duyduğunu ve desteğini sürdüreceğini ilettiğini belirterek "Fatih Terim hocamız karnavalımızın resmi açılışı olan 4 Nisan tarihinde Adana'da olacağını ve kortej yürüyüşünde Adanalı hemşerileriyle birlikte yürümekten büyük memnuniyet duyacağını söyledi" diye konuştu.

BÜYÜK COŞKU

7'sinden 70'ine tüm Adana halkının, mülki ve yerel yöneticilerin, sanatçıların, gazetecilerin, işadamlarının ve sivil toplum örgütlerinin büyük destek sağladığı Portakal Çiçeği Karnavalı, düzenlendiği ilk iki yılda Adana'da büyük coşku ile karşılanmış ve etkinlikleri binlerce kişi yerinde izlemişti. 4 Nisan'ta kortej yürüyüşle resmi açılışı yapılacak karnaval 15 Nisan' a kadar sürecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fatih Terim 4 Nisan'da karnavala katılıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN