Hakim ve savcılara duygulu veda töreni

Giriş Tarihi: 26.2.2015
Hakim ve savcılara duygulu veda töreni
Adana Adliyesi'nde görev yaparken HSYK'nın kararname ve atamalarıyla Yargıtay üyeliklerine seçilen, emekliye ayrılan ve tayini çıkan hakim ve Cumhuriyet savcıları için veda töreni düzenlendi. Veda yemeğinde Adana Adliyesi'ne yıllarca hizmet edip emek veren yeni Yargıtay üyelerine, Açık Ceza İnfaz Kurumu'nda bulunan mahkumların yaptığı kentin simgesi olan tarihi Büyük Saat maketi anı ödülü olarak verildi.

GURUR DUYUYORUZ

HiltonSA Oteli'nde düzenlenen veda yemeğine Adana Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, Adana Adalet Komisyonu Başkanı Mehmet Kaya, Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Sabri Beytorun ile Adana'da görev yapan hakim ve Cumhuriyet savcıları ile eşleri katıldı. Yemekte konuşan Başsavcı Ali Yeldan, Başsavcıvekili Mehmet Arıkan'ın çabalarıyla gerçekleşen organizasyonla, Adana Adliyesi'ne yakışır bir şekilde meslektaşlarını uğurlamaktan onur ve gurur duyduklarını söyledi.

SAYGIMIZI KAZANDILAR

Ali Yeldan, "Hukukçu çalışma ve duruşları itibariyle hepimizin saygısını, sevgisini kazanan, kişilikleriyle adliyemizde saygın bir yer bulmuş meslektaşlarımızın, yeni seçildikleri ve atandıkları görevlerinde bizleri en iyi şekilde temsil edeceklerine dair kanaatimiz her zaman tamdır" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hakim ve savcılara duygulu veda töreni
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN