Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Melih ABİ: Adana'da alt geçitler neden karanlık?

Giriş Tarihi: 26.2.2015
Adana'dan Gökhan Gülşin duyarlı bir okurumuz. Gördüğü olumsuzlukları bize aktarıyor, biz de köşemizde değerlendiriyoruz. Kendisinden bir elektronik posta aldım. Diyor ki; "Adana'da bulunan D-400 karayolu üzerindeki alt geçitler neden karanlık? Bildiğim kadarıyla bu alt geçit yapılırken çok büyük harcamalar oldu. Ayrıca trafik aksadı, esnaf uzun süre iş yapamaz oldu. Bu aydınlatmaların bir an önce onarılmasını istiyoruz. Neden ihmal ediliyor anlamak mümkün değil." Okurumuzun şikayetini köşeme taşıdım. Umarım dikkate alınır.

DAHA VEKİL OLMADAN TELEFONLARA ÇIKMIYORLAR
Tarsus'tan Mehmet Ali Sarıkaya isimli okurumuz biraz kızmış. Bize elektronik posta gönderdi. Diyor ki; "Kentimizde bazı milletvekili aday adaylarına daha şimdiden telefonla bile ulaşamıyorsunuz. Bulmak, görüşmek sorun oldu. İlgili milletvekili aday adayını arıyorsunuz, ulaşamıyorsunuz. Sekreterini arıyorsunuz, 'toplantıda' ya da 'şu an müsait değil' diyorlar. Ama aradan vakit geçiyor, hatta 2 günde dönmüyorlar. Bu durum karşısında tepkisini dile getiren partililer ve vatandaşlar 'Yarın bir gün parlamentoya gitse nasıl ulaşacaksınız?' diye sormadan edemiyor." Okurumuzun tepkisini köşeme taşıdım.

GÜLMECE
Bir toplulukta gevezenin biri gecenin geç vaktine kadar, sözü hiç kimseye bırakmadan konuşmuş durmuş. Hoca onu dinlerken esneyip durmuş. Toplantı bitip ayrılırken geveze adam: "Hocam hiç ağzını açmadın?" demiş. "Açmaz olur muyum? Az daha ağzım yırtılacaktı!"

Yaşadığınız kentte, oturduğunuz mahalle ve sokakta hangi sorunu yaşıyorsanız bana yazın, çözüm bulalım Fax: 0322 459 84 20

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Melih ABİ: Adana'da alt geçitler neden karanlık?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN