Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yeni Türkiye yolu Hatay'dan geçiyor

AK Parti'den Hatay milletvekili aday adaylığını açıklayan akademisyen, yazar ve gazeteci Hüseyin Yayman, "Yeni Türkiye'nin yolu Hatay'dan geçiyor" dedi

Giriş Tarihi: 26.2.2015
Yeni Türkiye yolu Hatay'dan geçiyor
Akademisyen, gazeteci, yazar ve çözüm sürecinde akil insanlar içinde görev verilen Hüseyin Yayman, AK Parti'den Hatay milletvekili aday adaylığını açıklarken, "Yeni Türkiye'nin yolu Hatay'dan geçiyor" dedi. Toplantıya İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Kalkan, Hassa Belediye Başkanı Abdurrahman Demirel ile birlikte kalabalık bir partili gruba katıldı.

HATAY'DA OLMAKTAN MUTLUYUM

Toplantıya katılan belediye başkanları Hüseyin Yayman'a övgüler yağdırırken, hedeflerinin Hatay'dan 10 milletvekili çıkarmak olduğunu söyledi. Kardeşlik ve hoşgörü kenti Hatay'da olmaktan mutlu olduğunu ifade eden Yayman, "Sizlerin dua ve desteği ile Hatay'a hizmet etmek maksadıyla kutsal bir yola çıktık. İnşallah ortak akılla aşamayacağımız engel kalmayacaktır" dedi.

ERGİN BÜYÜK HİZMETLER YAPTI

Eski Adalet Bakanı Sadullah Ergin'in büyük hizmetler yaptığını vurgulayan Yayman, "Buradan kendilerine ve AK Parti'nin her mensubuna şükranlarımızı arz ediyorum. Allah nasip ederse değerli ağabeyim Sadullah Ergin beyden devir alacağımız AK Parti bayrağını Amanosların burçlarına dikeceğiz. Biz anlayışı ile partimizi her düzeyde, her ölçekte birinci yapacağız" diye konuştu.

PARALEL'İN İNİNE GİRECEĞİZ
Yayman şöyle devam etti: "Yapacağımız işlerin biri de Paralel Yapı ile mücadele etmek olacak. Ulusal güvenlik meselesi haline gelen ve milli güvenlik siyaset belgesine giren bu yapıyla sonuna kadar mücadele edeceğiz. Türkiye'de olduğu gibi Hatay'da da inlerine gireceğiz. Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan'ın dediği gibi tek kişi de kalsak bu yapıyla Hatay'da mücadele edeceğiz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeni Türkiye yolu Hatay'dan geçiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN