Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Partili Bozkurt: 2023 için çalışacağım

Giriş Tarihi: 28.2.2015
AK Partili Bozkurt: 2023 için çalışacağım

AK Parti Adana milletvekili aday adayı işadamı Mehmet Faruk Bozkurt, seçildiğinde 2023 hedefleri doğrultusunda çalışacağını söyledi

Haziran 2015 seçimleri için AK Parti'den Adana milletvekili aday adayı olan işadamı Mehmet Faruk Bozkurt projelerini açıkladı. Aday gösterilerek milletvekili olması halinde yapacağı hizmetleri anlatan Mehmet Faruk Bozkurt, AK Parti'nin 2023 hedefleri doğrultusunda çalışacağını belirtti.

NEFER GİBİ ÇALIŞTIM

Adana'nın başarılı işadamlarından Mehmet Faruk Bozkurt, "Adana AK Parti'nin kurucularındanım. 2002 yılında Seyhan İlçe Başkan Yardımcısı olarak siyasete başladım. Recep Tayyip Erdoğan'ın başarılı olacağını tahmin ettiğim için AK Parti'de siyasete girdim. Başarılı olacağını daha önce yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum. Partide daha sonra 3 dönem İl Başkan Yardımcılığı yaptım. Teşkilatın hemen hemen her kademesinde yer aldım. Bir nefer gibi çalıştım. 2015 milletvekilliği seçimlerinde aday adayı olmaya karar verdim" dedi.

YATIRIMLAR GELECEK
Milletvekili olduğu takdirde yapmak istediği projelerden bazılarını açıklayan Faruk Bozkurt şunları söyledi: "Partimizin 2023 hedefleri var, bu hedeflerden Adana'nın en büyük payı alabilmesi için mücadele edeceğim. Belediye Başkanlığı hangi partide olursa olsun metronun sorunlarını çözmek için hükümetle görüşmeler yapacağız. Bunun yanında güney kuşak yolunu tamamlayacağız. Arsa sorunlarının çözümü ve mania sorunları için çalışmalar yapacağız. Hükümet yatırımlarından Adana'ya en büyük payın gelmesini sağlayacağız. Marka üretimlerin Adana'ya getirilmesini sağlayacağız. İşsizliği azaltmak için üretim sahalarının çoğaltılması için projeleri hayata geçireceğiz. Ayrıca eğitim yatırımlarının da Adana'ya getirilmesini sağlayacağız"
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Partili Bozkurt: 2023 için çalışacağım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN