Aday adayı kadın doktor: Kadınlar için çalışacağım

Giriş Tarihi: 4.3.2015
Aday adayı kadın doktor: Kadınlar için çalışacağım
AK Parti milletvekili aday adayı Kadın Hastalıkları, Doğum ve Medikal Estetik Uzmanı Op. Dr. Ebru Ünal, Adana'da kadınların ve çocukların ihtiyaçları olan kamu kurum ve kuruluşlarının sayısıyla birlikte kalitesinin de artırılması için çalışacağını söyledi. Sağlıklı bir toplum ve sağlıklı bir gelecek için kadınların çok önemli olduğuna dikkat çeken Op. Dr. Ünal, AK Parti'nin kadınlara yönelik yaptığı çalışmaları çok önemsediğini ve bu çalışmaların artırılması için çalışacağını vurguladı.

"DENEYİM KAZANDIM"
Bir hekim olarak yıllarını, kadınların daha sağlıklı, daha mutlu bir yaşam sürmesi için harcadığını ifade eden Op. Dr. Ünal, "Aldığım uluslararası eğitim ve Amerikan Üssü Hastanesi'nde çalışmam sayesinde dünya standartlarında sağlık, sağlık hukuku, çocuk hakları, kadın hakları ve kadın sağlığı ile ilgili birçok konuda deneyim kazandım. Edindiğim bilgi ve deneyimleri, AK Parti'de siyaset yaparak, daha etkili, daha hızlı bir şekilde Adanalı hemşerilerime hizmet için kullanmak istiyorum" dedi.

KÖKLÜ REFORMLAR YAPILDI

AK Parti'nin, Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde sağlık alanında köklü reformlar yaptığını kaydeden Op. Dr. Ebru Ünal, "Erdoğan'ın milli ve manevi değerlerimize her zaman sahip çıkmasının, kadın hakları ve aileye verdiği önemin, AK Parti'de siyaset yapma kararını vermemde çok büyük etkisi olmuştur" diye konuştu. Ünal, toplumun kanayan yarası olan 'kadına şiddet' konusunda yapılması gereken çok şey olduğunu da kaydetti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aday adayı kadın doktor: Kadınlar için çalışacağım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN