Adana'yı yatırıma hazırlayacağım

Giriş Tarihi: 7.3.2015
Adana'yı yatırıma hazırlayacağım

AK Parti Adana Milletvekili Aday Adayı Mehmet Faruk Bozkurt, yatırımcının Adana'ya yönelmesi için özellikle altyapı konusunda çalışma yapacağını söyledi

AK Parti'de İl Başkan Yardımcılığı ve Seyhan İlçe Başkan Yardımcılığı gibi görevlerde bulunan turizmci, müteahhit Mehmet Faruk Bozkurt, 7 Haziran seçimleri için partisinden aday adayı olarak siyasi maratonunu sürdürüyor. Bozkurt, milletvekilliği görevi verildiğinde özellikle Adana'nın yatırımcı çekmesi için başta altyapı çalışmaları olmak üzere yoğun çaba göstereceğini söyledi.

"DAVET ETMELİYİZ"
Yatırımcının bir bölgeye gitmesi için uygun koşulların hazırlanması gerektiğini kaydeden Bozkurt, "Hiçbir yatırımcı 'Ben buraya yatırım yapacağım' diye gelmez. Yönetimler olarak, STK'lar olarak, şehrin dinamikleri olarak sizler altyapı oluşturup yatırımcıyı davet edeceksiniz. Meclis'te bulunmak nasip olursa bakanlıklar düzeyinde bu şehrin bir neferi, bir evladı olarak var gücümle çalışacağımı bilmenizi isterim. Kentimizin problemleri ile ilgilenerek hak ve özgürlükler anlamında sosyal statüsü güçlü bir yönetim anlayışının hakim olması için sivil toplum örgütlerinin gözü, kulağı ve sesi olacağım" dedi.

BU SEÇİM BİR FIRSAT
Güçlü Türkiye hedefinin önemli mihenk taşlarından biri olan 7 Haziran seçimlerini, diğer seçimlerden ayıran özelliğin, demokrasinin yükselmesi ve yönetim anlayışındaki farklılıklar olacağını kaydeden Mehmet Faruk Bozkurt, "Ülkemizin küresel güç olması için milletimizin elinde önemli bir fırsattır. Bu seçimlerin ardından ülkemiz gerçek demokrasi, gerçek kazanımlar, gerçek ekonomik gücünü net olarak göstermiş olacaktır" diye konuştu. Adana'da inşaat sektöründe ticari hayatını sürdüren ve vergi rekortmenleri listesinde ilk 100'e girmek gibi başarılara imza atan Bozkurt, AK Parti'de gerçekleştirdiği önemli çalışmalarla tanınıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adana'yı yatırıma hazırlayacağım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN