Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kadınlarımız ayağı öpülecek varlıktır

Giriş Tarihi: 8.3.2015
Kadınlarımız ayağı öpülecek varlıktır

AK Parti Adana Milletvekili aday adayı Hilmi Baysal, AK Parti iktidarının kadınlara yönelik pozitif ayrımcılık yaptığını ifade ederek, "Kadınlarımız ayağı öpülecek varlıklardır" dedi

Gönlününün hizmet aşkı ile dolu olduğunu söyleyen iktisatçı iş adamı Hilmi Baysal, AK Parti Adana milletvekili aday adayı olduğunu açıkladığı günden beri çalmadık kapı bırakmıyor. Özellikle seçmenleriyle birebir görüşmeyi daha doğru bulduğu için her kesimden insanın ayağına giderek yapacaklarını çalışmaları anlatan Hilmi Baysal, "Partimiz ve halkımızı teveccüh ederse bu onurlu göreve talibim. Bugüne kadar Baysal ailesi olarak yaptıklarımız ortada. Şimdi Adana'ya hizmet zamanının geldiğine inanıyorum. Geniş bir tabanın desteğiyle yola koyuldum. Hayırlı olsun" dedi.

POZİTİF AYIRIMCILIK

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir açıklama yapan AK Parti Adana Milletvekili aday adayı Hilmi Baysal, "Özellikle son yıllarda yapılan çalışmalarla, hukuki ve toplumsal alanda atılan adımlarla kadınlarımız demokratik ve sosyal haklarını kazanmalarının yanı sıra sahip oldukları yüksek erdem ve sorumlulukla geleceğimiz için bizlere umut ve güven vermektedir. AK Parti hükümetleri döneminde Türkiye'de kadınlara sağlanan pozitif ayrımcılık ve kadın haklarının sağlamlaştırılması yönünde atılan adımlarla ayrımcılığı önlemeye yönelik pek çok adım atıldı ve atılmaya devam edecek" diye konuştu. Tüm kadınların gününü kutlayan Hilmi Baysal, "En büyük arzumuz kadınların yurt ve dünya genelinde hayatın her alanında ekonomik, siyasal, sosyal ve kültürel olarak çok daha iyi ve üst noktalara gelmesini görmektir. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nün tüm dünyada ve ülkemizde kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu bir hayat özlemlerini ve isteklerini dile getirdikleri birlik ve beraberlik günü olarak kutlanmasını temenni eder, bu vesileyle; tüm kadınlarımıza sağlık, mutluluk ve başarılar temenni ederim" diye konuştu.

ÇOK ÇALIŞMAMIZ GEREKLİ
TBMM'ye gitmesi halinde üzerine düşen sorumluluğu sonuna kadar yerine getireceğinin sözünü veren Hilmi Baysal, "Yusuf Baysal Şirketler Grubu olarak 40 yıldan beri Adana'da ticari hayatta çok önemli bir yerdeyiz. Otomotiv, inşaat, hazır beton, akaryakıt ve narenciye sektöründe 40 yılı aşkın iş tecrübem var. Bugüne kadar hemşerilerime ticareti hayatta yaptığım hizmeti şimdi siyasi hayatta yapmak istiyorum. Bilgi birikimime güveniyorum. Adana'yı seviyorum. Adana'nın dünya çapında bir kent olması için çok çalışmak gerektiğine inanıyorum. Ben hazırım, görev bekliyorum" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kadınlarımız ayağı öpülecek varlıktır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN