Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Melih ABİ: Pazar günü sınav var sürücüler dikkat etsin

Giriş Tarihi: 13.3.2015
Adana'dan Emin Kurnaz isimli okurumuz pazar günü yapılacak olan sınavla ilgili olarak bir uyarıda bulunmuş. Diyor ki; "2 milyon civarında gencimizin geleceğini belirleyecek olan Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı (YGS) 15.03.2015 pazar günü tüm okullarda yapılacak. Özellikle okullara yakın trafikte seyreden tüm sürücüler ve vatandaşlarımızdan tüm öğrencilerimiz adına kornaya mümkün oldukça basmamalarını ve gürültü yapmamalarını rica edeiyorum. Çocuklarımızın korna sesi ile dikkatlerinin dağılacağını, geleceğini sıkıntıya sokacaklarını unutmamamız lazım." Okurumuzun isteğine lütfen uyalım. Çocuklarımızın geleceği söz konusu.

OKUL YOLU BOZUK ARAÇLARIMIZ ZARAR GÖRÜYOR
Adana'dan Salim Atalar isimli okurumuz, "Taşımalı eğitim sistemiyle Küçük Çıldırım ve Büyük Çıldırım mahallelerinden 15 km. mesafede olan Gölbaşı Mahallesi'ndeki okula öğrenci götürüp getirmekteyiz. Bu mesafe belki uzak değil ama yolun çok bozuk olduğu bir gerçektir. Haliyle minibüslerimiz bozuk yolda arızalanıyor. Bizler de bu durum nedeniyle perişan olmaktayız. Muhtarımız vasıtasıyla Fen İşleri Müdürlüğü'ne 2014 yılının 10. ayında müracaat ettik. Şu ana kadar yollarımız maalesef yapılmadı. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Sözlü'den rica ediyoruz. Bir talimat verirse yollarımız yapılır. Biz de bu sorundan kurtuluruz" dedi.

GÜLMECE
Annesi kümesin önünde duran Fadime'ye sormuş: "Kızım ne yapıyorsun?" "Tavuklara kaynar su veriyorum." "Neden?" "Haşlanmış yumurta yumurtlasınlar diye."

Yaşadığınız kentte, oturduğunuz mahalle ve sokakta hangi sorunu yaşıyorsanız bana yazın, çözüm bulalım Fax: 0322 459 84 20

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Melih ABİ: Pazar günü sınav var sürücüler dikkat etsin
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN