Velilerin yarışması

Giriş Tarihi: 13.3.2015
Velilerin yarışması
Kadına yönelik şiddete dikkat çekmek ve kadına olan duyarlılığı artırmak amacıyla İsmet İnönü İlkokulu'nda düzenlenen "Kadın olmak" konulu resim, şiir ve öykü kategorisindeki yarışmaya bu kez öğrenciler değil kadın veliler katıldı. Projeye katılan 91 kadın veliye katılım belgeleri düzenlenen törenle verilirken, Dünya Kadınlar Günü de kutlandı.

YOĞUN KATILIM

Törene Seyhan Kaymakamı Ahmet Okur, İlçe Milli Eğitim Müdürü İzzettin Aydın, Adana İl MEM Şube Müdürü Şeref İçoğlu, Seyhan İlçe MEM Şube Müdürü Neslihan Küçükdoğan, Adana Türk Kadınlar Birliği Başkanı Ayşe Birgölge, veliler ve öğretmenler katıldı. Törende dereceye giren kadınlara belgeleri de verildi.

'BEN DE VARIM'
Projenin amacının tüm kadınların kadın olarak duygularını çeşitli yollarla ifade ederek 'Ben de Varım' diyebilmelerini sağlamak olduğunu açıklayan İsmet İnönü İlkokulu Müdürü İsmail İltaş, "Kadın velilerimizde değerli olma hissinin pekişmesini desteklemek, kadınlarımızın sosyal ortamda bulunarak ortak duygularını paylaşabilmelerinin sağlanması ve kendilerini ifade edebilme olanağı bulmalarını amaçladık" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Velilerin yarışması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN